Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem engedem meg a...

Gáz, hogy nem engedem meg a vendégeknek, hogy a hálószobában, a franciaágyunkban aludjanak?

Figyelt kérdés

...hanem helyette a nappaliban a kanapén és egy kempingágyon ágyazok nekik? Nekem elképzelhetetlen, hogy valaki befeküdjön a hálószobámba, az ágyamba, kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel?

Egyrészt nem valami tiszta emberek, még ha rokonok is. De én egyébként is gusztustalannak tartom idegent az ágyamba fektetni.


2011. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A hálószoba, főleg ha "hitvesi ágy", az intim dolog, én sem szívesen engedném át másnak (kiv. az az "egykezemenmegtudomszámolni" számú ember, aki annyira közel áll hozzám, és akivel annyira jó a kapcsolatunk... de nekik is csak akkor ott, ha én egyedül vagyok éppen... olyanoknak, akivel évi max. 2x találkozom, nem).
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Én sem engedem át az ágyam. Illetve, ez nem igaz, fogalmazok inkább úgy, hogy alapeseteben nem engedem át az ágyam. Nem az ágynemü miatt, hiszen vannak póttakrók, pótpárnák, és plédek, szóval nem az enyémben aludna, de az az én ágyam. De kivételek azért vannak. Mikor a 77 éves nagyim jött hozzánk, eszembe sem jutott, hogy a földre fektessem. Feküdtem én a földre, a saját ágynemümben, ő meg az ágyunkba a vendégágynemüben. Vagy a várandós húgom, mikor eljött hozzánk a fiam óvodai ballagására. Nem tudtam volna elnézni, hogy a földről tápászkodjon fel reggelente. Amúgy meg van egy jó vastag szivacsmatracunk, és arra ágyazok. Mikor a gyerekek kicsik voltak, azon játszottak, mikor a férjemnek fáj a háta, azon alszunk, szóval, nagyon kényelmes.


Egyedül a húgom engedi át az ágyát, és a hálószobáját a vendégeknek, de ágyneműt természetesen ő is másikat ad. Ő meg a férjével a nappaliban alszanak. Mikor először voltunk náluk, furcsállottam is a dolgot, de aztán rájöttem, hogy azért, mert nekünk igy jobb, mert leférünk a gyerkőcökkel. Ők alusznak az ágyban, mi meg a földön egy felfújható matracon.

2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, a Nagyikám vagy a testvérem stb. akármikor aludhatnak az ágyamban, akár az ágyneműmben is. Csak ez nem áll mindenkire, főleg félig idegenekre nem.
2011. aug. 19. 13:30
 34/40 anonim ***** válasza:

Értem, szóval kényelmesebb lenne nekik.

Fizetővendégek lennének? Vagy egyáltalán milyen alapon szólnak bele, hogy melyik szobát/ágyat kapják? A ti kényelmetekkel miért nem foglalkoznak?

2011. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne bajom azzal, ha valakinek "kénytelen lennék" átengedni az ágyunkat. Tiszta ágynemű előtte és utána is. De nem értem, miért merül fel a kérdésed, ha tudod őket máshol is altatni, kanapén, vendégágyon. Számomra egyértelmű lenne, ha megyek valahová vendégségben, hogy ilyen helyen alszom, nem a házigazda ágyában. Ott aludjon ő.
2011. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
13.34 vagyok. Most olvasom csak...... hogy ők akarnak ott aludni! Hát nem semmi! Mit gondolsz, ha szépen elmagyaráznád nekik mindenféle sértés nélkül, hogy a saját ágyadban te szeretnél aludni, nem szívesen engednéd át senkinek, valamint a nappaliban lévő alvóhelyek mindegyike kényelmes, mit szólnának?
2011. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
58%
Tejóég. Ne haragudjanak, de nem. Aludjanak akkor máshol. Micsoda erőszakos népség.
2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Az erőszakos sajnos nem kifejezés. Általában szívesen látjuk őket, de kicsit kezdenek visszaélni vele.
2011. aug. 19. 13:56
 39/40 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,az a TI ágyatok,ha már nálatok alszanak,akkor elégedjenek meg a nappalival,csak a tesómnak engedném,de ha otthon vagyunk akkor természetesen mi alszunk benne,meg a fiunk is belefekhet persze,de vendégek meg barátok nem az ágy egy intim hely,nem vendégszálló
2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Mondd meg nekik, hogy a te/férjed gerince/dereka/valamilye nagyon fáj/reumás/izületes, hasonlók, és direkt ezértt vettetek új matracot, és sajnos ha máshol kellene feküdnie, ami puhább/keményebb (válaszd ki a neked tetszőt), akkor felkelni sem tudna.
2011. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!