Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem engedem meg a...

Gáz, hogy nem engedem meg a vendégeknek, hogy a hálószobában, a franciaágyunkban aludjanak?

Figyelt kérdés

...hanem helyette a nappaliban a kanapén és egy kempingágyon ágyazok nekik? Nekem elképzelhetetlen, hogy valaki befeküdjön a hálószobámba, az ágyamba, kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel?

Egyrészt nem valami tiszta emberek, még ha rokonok is. De én egyébként is gusztustalannak tartom idegent az ágyamba fektetni.


2011. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ, hogy kit. Amikor egy jóbarátunk jött hozzánk 3 gyerekkel, az egész felső szintet ( a mi lakószintünket: a fürdőt, a hálót, a gyerekszobát és a vendégszobát) "adtuk át" nekik 1 hétre, mi pedig hárman behúzódtunk a földszinten egy 11 m2-es kis vendégszobába :=), de végtelenül örültünk a látogatásuknak és egy percig sem bántuk a kis kényelmetlenséget. Hozzáteszem, hogy tiszta, ápolt család és nálunk amúgy is minden párna, paplan 60-90 fokon mosható, így nemcsak a huzatot mostam ki a távozásuk után. Így higiénikus, mi is összenyálazzuk a párnánkat álmunkban, mással is megeshet.
2011. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
8%
Soha nem engedném, nem is értem, hogy jut valakinek eszébe, hogy más ágyában aludjon.Nekem meg sem fordulna a fejemben.És ezt nem lehet a szállodával összehasonlítani.
2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Én mondtam a szállodát.

Pont úgy gondolom mint te, nem szívesen adnám oda a mi közös fészkünket.

Nagyon fontos hogy vendéget fogadj?

2011. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem értem, hogy itt miért evidens mindenkinek, hogy az ággyal együtt a párnát is átadja? Én ha nem is aludnék a saját ágyamban, a saját ágyneműmet vinném magammal, és a vendégnek másikat húznék fel.
2011. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Ha nálunk alszik valaki, én a nappaliban tudok megágyazni csak. Az ágyunkban is aludtak már a férjem unokahúga és öccse. Nem zavart, mert tiszta ágynemű és paplant-párnát adok, nem azt amiben én vagyis mi is alszunk. Nekem vannak vendégek számára fenntartott takarók, párnák, és rájuk huzatok. Semmi probléma nincs benne amúgy, hogy nem engeded be a hálóba őket! Mi is megyünk barátnőmékhez, én sem kérem a szobájukat, jó nekünk is a nappali! :)
2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
12:59: Imádom, ha vendégek vannak nálunk, ezzel nincs gondom, csak éppen most először találkozom ezzel, hogy valaki mindenáron a hálószobánkban akar aludni...
2011. aug. 19. 13:01
 27/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én még ilyet az életemben nem pipáltam, hogy a vendég AKARJA, hogy átadjam neki a hálószobámat. Az más, ha olyan viszonyban vagyunk, hogy magamtól felajánlom, ez viszont túlzás. Nem tudom, milyen kapcsolat van köztetek, de nekem ez már a pofátlanság határát súrolja erősen, nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán szeretnék ilyen embereket vendégül látni.
2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szitum.Pedig nekünk 8 szobánk van, mindegyikben franciaágy, vagy sarokgarnitúrák, 5-höz külön fürdőszoba, mégis a miénk kellett volna minden képen.Na neeeem!Legyen akármilyen barát, vagy rokon, én a hálónkat nem adom át!
2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Ők akarnak a hálóban aludni?


Nálunk nincs válogaás,ott alszik ahol helyet kap,ha én elmegyek valahova én sem kötöm ki hogy hol akarok aludni.aludtam már földön is,na és?


egyébként simán átadnám az ágyam nincs ezzel gondom,de nehogymár ő követelje...

2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Igen, merthogy az kényelmesebb lenne nekik. Ami ráadásul nem is igaz, mert a kanapé és a pótágyak sokkal kényelmesebbek, de nekik az nem olyan jó... Mert hát nekik kell egy hálószoba, nekünk meg csak egy van, és az a mienk.
2011. aug. 19. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!