Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem engedem meg a...

Gáz, hogy nem engedem meg a vendégeknek, hogy a hálószobában, a franciaágyunkban aludjanak?

Figyelt kérdés

...hanem helyette a nappaliban a kanapén és egy kempingágyon ágyazok nekik? Nekem elképzelhetetlen, hogy valaki befeküdjön a hálószobámba, az ágyamba, kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel?

Egyrészt nem valami tiszta emberek, még ha rokonok is. De én egyébként is gusztustalannak tartom idegent az ágyamba fektetni.


2011. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy én csak az izzadás, nyálazás részt nem értem. Nálatok nincs lepedő, nem mosod a huzatokat vagy mi?

Amúgy megértem, de ez a része magas.

2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos nem adnám át a hálószobámat. Ha nincs egy másik szoba, ahol alhat, akkor a nappaliban a kanapén, vendégágyon aludna. Szerintem ez nem udvariatlan dolog, az még is az én saját, hálószobám. Én sem vettem zokon, mikor vendégként kanapén, aludtam, örültem, hogy meghívtak.


Nekem nem az a gondom, hogy az ágyba fekszik bele, hanem maga az, hogy bemegy a hálószobába. Ha jön valaki vendégségbe persze bemegy a konyhába, nappaliba, wc, fürdőszoba... de a háló, az annyira intim.

2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem zavarna, ha más alszik az ágyamban, úgyis másik ágyneműt kap (nem csak huzatot). Amúgy nincs ilyesmire szükség, mert van vendégszobánk normális ágyakkal. Kanapéra, kempingágyra nem űznék senkit, én is utálok ilyen alkalmatosságokon éjszakázni, piszkosul kényelmetlenek.
2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Én átengedném...viszont ha lenne más lehetőségem lehet, hogy én is máshova vetnék ágyat:)


A nyálazással egyet értek, én is nyálazom amint elalszom:D-ez van:)

2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,ha hozzánk jönnek vendégek akkor adott h nem a saját hálónkba az ágyunkba fektetem őket erre valók a vendégágyak,kanapék.Ha valaki ezen megsértődik az az ő baja szerintem.Nálunk van egy kihúzható kanapé a nappaliban ott szoktak aludni ennyi..
2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs, de miért kellene a TE helyeden aludnia?? Ő a vendég, aludjon a vendég helyén. Eszembe sem jutna SENKINEK felajánlani, hogy majd én alszok valahol, ő meg költözzön be az ágyamba. Teljesen független ez attól, hogy tiszták-e vagy sem. Az a hitvesi ágy és kész, senkinek semmi köze hozzá, max. a gyerekem feküdhet be közénk ha olyanja van.
2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
79%
A mi családunkban én gyerek vagyok (14/L) viszont engem nagyon zavar, ha más alszik az ágyamban. Nem barátra gondolok, ő nyugodtan, csak anyáék szokása, hogy mivel a szobám a ház egyik végében van szinte eldugva, hagyjuk a vendégeket elkülönülni és adjam át a szobám. Tudom, hogy illene, de mikor épp itthon vagyok, mégiscsak itt élek, és ha valaki, aki nem áll közel hozzám, végigméri a berendezést, belefekszik az ágyamba, úgy használja a dolgokat, ahogyan én szoktam, áhh... Ráadásul ha belépek a szobámba, a levegőben érzem a fél életemet, minden érzést, sok emlék csak úgy beugrik, nem szívesen adom át ezt valakinek, akit nem szeretek úgy igazán. Az olyan, mintha valaki fogná a naplómat és elkezdené lapozgatni.
2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
12:46 Vicces a nyálazás-téma, de hidd el, egy huzaton egy nagydarab ember úgy átizzad, nyálaz, mint a csuda. A matracból sose szeded ki. Sajnos tapasztalatból mondom.
2011. aug. 19. 12:53
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

Nálam ez nem nyál-izzadás kérdése, hanem elvi dolog;

a hitvesi ágy csak a páromé és az enyém. Intimszféra.

2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavar, ha más alszik az ágyamban, de nem szoktam oda szállásolni senkit. A hálószoba az nálam egyébként is tabu, nem járkál be oda senki, egy vendégnek tökéletesen megfelel a kanapé/matrac... (kivéve, ha valami indokolja, hogy rendes ágyban aludjon, gerincprobléma, ilyesmi).
2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!