Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kis ördög kereszt...

Mit tegyek a kis ördög keresztfiammal?

Figyelt kérdés
Van egy keresztfiam aki 3 és fél éves, tesómék pedig állandó jellegell lecsapják nekem mondván a "házasságuk romokban hever" és kettesben akarnak kicsit lenni. Igen ám, én ezt szivesen vállaltam még a dolog a havni 2 napról, heti 2re nem változott. Már többször mondtam testvéremnek nem vállalom, dolgom van stb de állandóan csak beállít és itthagyja, ha pedig én nem vagyok itthon képes elhozni a páromékhoz is. Iszonyatosan zavar már és sokat veszekszem velük emiatt, hogy még ők utazgatnak, túrázgatnak, Pistike az én idegeimet cincálja. Nagyon rossz kisgyerek, én meg alapból nem vagyok egy birka türelmű ember, úgyhogy nehéz ellenünk. Leköti minden időmet ha ittvan, nem lehet vele sehova menni, a boltban képes a földön fetrengeni és üvöltve sírni ha nem veszek meg neki valamit ami éppen megtetszett neki, de az én kereteim is végesek, és nem is fogok több ezreket költeni neki játékokra. Múltkor addig ment el hogy a földön húzva kellett kihoznom egy nagy árúházból mert mikor megpróbáltam felemelni rugdosott és ütögetett is. Hihetetlen szégyenbe tud hozni, és nagy önuralom kell hogy ne ordítsam le a fejét vagy ne járjon el a kezem. Lassan fél éve van nállam heti rendszerességgel, de testvéremel egyszerűen nem lehet erről beszélni, egyszerűen meg sem hallgat ezzel kapcsolatban. Ti mit tennétek? Nem szeretném ha emiatt megromlana a kapcsolatunk nővéremmel hiszem csak egymásra számíthatunk bármi baj van.
2011. aug. 19. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mi részünkről sajnos már nincsenek szülők, hogy rájuk is tudná hagyni, a férje szülei meg tipikus sznob emberek. Én úgy veszem észre nem is szivesen látják Pistikét, vagy ha el is vállalják csak kényszerből.
2011. aug. 19. 16:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Ők megtehetik, hogy nem vállalják el..

Akkor te vagy túl engedékeny.

2011. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!