Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálfélelem. Te ismered?...

Halálfélelem. Te ismered? Szoktál félni a haláltól, volt már súlyos halálfélelmed?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor előfordul, hogy nagyon súlyos halálfélelmek gyötörnek. Éjjelente rémálmaim vannak, felriadok, arra ébredek, hogy ülök az ágyban, reszketek, folyik rólam víz, nem kapok levegőt. Van itt valaki, akinek voltak vagy vannak hasonló élményei? Mit tesz vagy tett azért, hogy elmúljon?
2011. aug. 19. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
miért lenne halálfélelmed amikor biztonságban vagy?
2011. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapig beteg voltam és az otthon fekvéstől voltak ilyen tüneteim.Nem mertem kimenni az erkélyre mert féltem hogy kiszédülök rengeteg rémálmom volt és elkapott a halálfélelem indokolatlanul.

Ez depresszió.

Nekem a társaság segített.Kimozdultam kimentem a városba bulizni sétálni és azóta semmi ilyen nincs.

2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kiskoromban volt, de már elmúlt.

Múltkor azt álmodtam, hogy senki sem szeret és azt mondják nekem, hogy a testvéredet szeretjük, de téged nem, te sosem voltál szép és semmi.

Arra keltem fel, hogy sírok és utána sem tudtam abbahagyni, annyira rosszul esett, pedig csak álmodtam.


Ezek csak álmok.

Azért érdekes nálam, mert alapvetően egy nagyon vidám ember vagyok, állandóan mosolygok, de ha berúgok akkor is bőgök és sajnálkozom :D

22/L

2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem így konkrétan nincs, de néha rámtör a pánik, ha belegondolok, h egyszer TÉNYLEG eljön az én időm, és h az milyen lesz- remélem gyors, és nem hosszú betegség, vagy öregen elalszom. De ezeket a gondolatokat mindig elhessegetem, mert nem normális így élni meg nem is lehet.
2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Olyan 5-7 évesen volt ilyen halálfélelmem.
2011. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Első: talán azért, mert belül magam nem érzem magam biztonságban.
2011. aug. 19. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé jellemzö a pánikroham-betegségre, minél elöbb fodulj orvoshoz vele, mert egyre rosszabb lesz, ha nem kezelteted idöben.
2011. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Halálfélelmem soha nem volt, de sokszor gondoltam már a halálra, de szerintem az nem egy rossz dolog, tehát attól nem kell félni. Az életnél rosszabb nem lehet.
2011. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsónál a pont :D

amúgy keress egy orvost ;)

(azt mondják az segít...bár nekem eddig nem sokkal lett jobb, bár én kicsit durvább eset vagyok nálad, meglehet.)

2011. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A pszichiáter jó ötlet.
2011. aug. 19. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!