Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a húgom?...

Miért csinálja ezt a húgom? (30 éves). Van egy 3 éves kislányom. Eddig 1-szer vette a kezébe amikor 2 napos volt. Mindig családi össze jövetel van. Egyszer elkezdett sírni a kislányom.

Figyelt kérdés
Erre ő ne sírjál már mert az idegeimre mész.. Mindig veszi neki az ajándékokat.. De tudomást sem vesz róla.. Ez nekem rosszul esik. Köszönöm a válaszokat! 32F
2011. aug. 20. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett lepontozva mindenki,aki azt írta,hogy nem szereti a gyerekeket?
2011. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenki ősanya tipus nem arról van szó hogy nem szereti az unokahugát hanem arról hogy nem tud mit kezdeni a kis gyerekekkel.
2011. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

29 éves nő vagyok én sem vagyok gyerekmániás. Sőt, közömbösek. A barátnőm kisgyereke aranyos,meg van egy 3 éves kislány aki nagyon aranyos (kis cserfes csaj), de nekem nem volt még gyerekem, tehát én nem tudok úgy viszonyulni egy gyerekhez mint egy szülő.

Egy kutyusért vagy egy cicusért jobban tudok rajongani.

Ezen nem tudok változtatni.

2011. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki anyatípus, és aki igen, azok közt is van olyan, aki a nagyon kicsikkel nem tud mit kezdeni (lehet, hogy a tizenéves lányoddal már jó haverok lesznek).

Én szeretem a gyerekeket, de a sírásuk engem is nagyon idegesít, bocs :) a sajátomét el fogom viselni, de a másokét ne kelljen már.

2011. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!