Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A társam hangulat függő....

A társam hangulat függő. Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Olyan szinten hangulat függő hogy az már elviselhetetlen. Egyik nap kedves velem, másnap meg megváltozik. Kiszámíthatatlanok a hangulat ingadozásai, és már nem nagyon tudok alkalmazkodni hozzá. Ha neki jó napja van akkor minden szép és jó, ám ellenkezőleg akkor belém köt, megbánt. Már mondtam neki hogy el fogom hagyni de nem veszi komolyan, és azt mondja hogy túlságosan érzékeny vagyok. Szinte mindig ezzel jön. Egyik nap azt érezteti hogy szeret, másnap pedig az ellenkezőjét. Azt mondja benne semmi nem változott irányomba és hogy szeret.
2011. aug. 21. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, mint a párod. És fogalmam nincs, hogy mit tehetnék ellene. Szerintem nem is lehet semmit. :( Pedig én is megszeretnék változni, de nem megy. Próbáld meg valahogy elfogadni így ahogy van. Ha nem megy, akkor nem ő a te embered.


19/L

2011. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En nem is probalnam megmenteni a kapcsolatot. Velem nem szorakozna.
2011. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megbeszélni is csak akkor lehet vele dolgokat ha jó a hangulata, egyébként elzárkózik mindenféle esetleges vitától. Már unom hogy folyton lekezel azzal hogy túlságosan érzékeny vagyok, és inkább magamra hagy a gondokkal. Amikor jó a hangulata akkor olyan mint régen volt: kedves figyelmes. Örülök ha 2 napig ilyen velem aztán jön egy újabb hangulat ingadozás és kezdődik előlről. Türelmetlen ingerlékeny kezdek lenni én is.
2011. aug. 21. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Elõfordùlhat amikor rossz napja van, valami bàntja. Hàt egyébként nem lehet könnyü.
2011. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kinek kell egy ilyen himzett tojas? CSak labujj hegyen kozlekedni korulotte/mellette. Ha hagyod, kesobb meg rosszabb lesz.
2011. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom neki hogy te már nem is szeretsz, hiszen egyik nap jó vagyok neki, másik nap meg már nem, akkor azt mondja ő szeret engem csak nem tudja miért ilyen velem, és hogy neki jó vagyok úgy ahogy vagyok, aztán másnap meg jön egy hangulat és majdnem hogy úgy érzem magam mint aki zavarja, vagy útban van. Mielőtt valaki megkérdezné tudom hogy nincs neki senkije. Ezt tudom.
2011. aug. 21. 15:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt sem kell megkerdezni minden nap hogy szeret e. Mikor "hulye", hangulatos, hagyd beken, hadd fulja magat egyedul. Viszont azt nem turnem el, ha en szepen szolok hozza, o ideges, vagy ;alpari legyen, csak azert ert oneki most eppen ilyen hangulata van. Nem lesnem hogy eppen most lent vagy fent van.
2011. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha megmondaná hogy mondjuk nem velem hanem valami tőlem független dologgal van baja akkor megérteném. De nem mondja csak rajtam tölti ki a gondjait, amik egyébként csak neki lehetnek, nekem nem, vagy ha igen, akkor azok semmik az ő gondjaihoz képest, holott a viselkedéséből kifolyólag vannak közös problémáink is. Már mondtam neki hogy önző.
2011. aug. 21. 15:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nyúzom folyton azzal hogy szeret-e, de ha negatív értelemben elszalad vele a ló, akkor néha megkérdem hogy szeret-e ha ilyen pálfordulásokra képes.
2011. aug. 21. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:
A társad a férfi, vagy te?
2011. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!