Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyósom?

Miért ilyen az anyósom?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy 15 és egy 18 éves lány között ekkora különbséget tesz (ráadásul rosszul)

Barátnőm 18 , okos, jó tanuló sosem bukott semmiből 4-es tanuló, huga meg rossz suliba is jár és évvégén 4-ből buktatták..

hugának mindent megenged, (még azt is hogy cigizzen) ő veszi neki a cigarettát!! Normális az ilyen?

Barátnőmnek meg tiltja hogy cigizzen (nem is ez a legnagyobb gond), hanem hogy eltilt tőle engem.. és nem értem h miért..

állítólag túl sokat vagyunk együtt..

de a huga is ugyanúgy nincs otthon egésznap (egész héten, sokszor..)

mindig bunkó a barátnőmmel, minden házimunkát ráhagy.. a huga meg ló**szt se csinál...

mit tegyek?? hogy jutassam (jutassuk) az agyára h Barátnőm az IDŐSEBB... (mondjuk ezt tudni kéne..)

F 20


2011. aug. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "anyával" semmit se tehettek, egyszerűen jobban szereti a kisebbiket, mint a nagyobbikat.
2011. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem tilthat el titeket egymástól, mert már nagykorúak vagytok.
2011. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem gusztustalan..

és napról napra idegesítőbb...

valamit muszáj csinálni!

2011. aug. 21. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze. Mást nem igen lehet tenni.
2011. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
öld meg!Tuti biztos megoldás!
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!