Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le? Miért tesznek...

Miért néznek le? Miért tesznek rám sértő megjegyzéseket közvetlen közelemben? Miért "közösítenek ki"? Nem köszönnek, nem szólnak hozám. Miért?

Figyelt kérdés

19 vagyok, lány. Nem vagyok gazdag, se szegény de amennyire anyagilag megtehetem foglalkozom a külsőmmel, mert egyszerűen így érzem jól magam. "Egyedien" mindig stílusosan öltözködöm (pl. csizma, picit lyukas farmer, színes póló, blézer, színben passzoló kiegészítők, elegáns táska) Mindig, változatosan és néha elég erősen sminkelem magam. Ezt nem azért teszem, mert számomra első a külső... én senkire nem tettem soha semilyen megjegyzést hogy rosszul néz ki vagy fura vagy nemtudom... és amit kapok: sértő, bántó megjegyzéseket főleg az alakommal kapcsolatban (168cm/51kg), egyes ruhadarabjaimmal kapcsolatban és hát az örökös megvető tekinteteket - leginkább lányoktól olyan lányoktól akik ugyanígy foglalkoznak a külsejükkel, divatosan öltözködnek sőt a frizurájukat mindig kifogástalan stb, (de néha fiúktól is).

NEM ÉRTEM MIÉRT. Miért?


2010. okt. 5. 18:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Irigyek rád!

Szerintem:)

2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
lehet hogy csunya a fejed...
2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy a fiúkat meg nem tudom miért csinálják.
2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

A eros smink pl. nem valo a hetkoznapokra. A masik dolog, hogy amikor Te jol erzed magadat es ugy erzed, hogy csinos vagy, akkor minek foglalkozol a masok velemenyevel.


Vagy pedig tul rikitoan adod elo magad, de ezt Te nem erzed!

2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Irigység! Hidd el annak aki így néz rád jobban fáj mint neked. Vedd be a leszarom kapszulát, nekem bejött!
2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

tényleg lehet, hoyg irogyek, nem hordasz drága cuccokat? sokszor nem szólnak ahhoz, akit nem érhetnek utol.

esetleg vegyél vissza a sminkből.

nem részletezed, hoyg miket mondanak, akkor lehetne ötletem vajon miért mondják. de csak így, hoyg leszólnak... az mit jelent konkrétan?

2010. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nem csúnya az arcom sőt!

az alakommal kapcsolatban miért anorexiáznak le MINDIG?

2010. okt. 5. 19:01
 8/28 A kérdező kommentje:

megtéveszthetetlenül rámnéznek és: "ez bármit vesz fel iszonyat gáz" "ez tuti nem eszik semmit" "hát így nem akarok kinézni"

vagy elmegyek mellettem, megbámulnak, és rögtön összemosolyognak vagy elkezdennek röhögni.

2010. okt. 5. 19:03
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
irigyek... egyértelmű. szard le, vannak normális emberek is a világon, akik lehet, hogy nem öltözködnek olyan divatosan, mint te, de annyitól még aranyosak, és ha látják, hogy kedves vagy velük, megszeretnek és befogadnak. A többi p*csát pedig egyszerűen nézd levegőnek.
2010. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Azért egy pszihomókust keress meg ezzel a problémával.
2010. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!