Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nagyszerű ember?

Hogyan lehetnék nagyszerű ember?

Figyelt kérdés
vagyis úgy értem ezt a kérdést, hogy (nem nagyképűségből!!) de szeretném, ha az emberek azt mondanák, hogy te csodálatos ember vagy! mit tehetnék, hogy így legyen? szeretnék segíteni az embereken, de a legtöbb csak bunkón azt mondja h nem ismerlek, hagyjál, meg ilyenek. úgy szeretném, ha az emberek becsülnének:)
2011. aug. 22. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy önismereti kérdés.
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, cselekedj mindig helyesen akkor is, ha az emberek azt mondják, hogy hagyd őket. Első körön egyébként a csaláédodnak és a arátaidnak segíts. Idővel elterjed rólad, hogy segítőkész vagy és mások is fognak hozzád fordulni.
2011. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%

Ez nagyon jó cél!Dícséretre méltó!

Csak az a baj,hogy nagyon kevés ember értékeli az ilyen embereket,mint te is akarsz lenni. De ez nem jelenti azt,hogy nem kell ilyennek lenned. Sőt..

Ahhoz, hogy nagyszerű ember legyél fontos,hogy jó tulajdonságaid legyenek. pl: önzetlenség, segítőkészség, alázat, szelídség, stb.

A Biblia olvasása által ki tudod fejleszteni ezeket a tulajdonságokat,a környezetedben élő emberek nyomása ellenére.

Sok sikert hozzá!!

2011. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

bocsi, a kategóriáért, de nem tudtam, hogy hova illene..)

köszönöm, akkor igyekszem:)

2011. aug. 22. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj nekem sok pénzt, és akkor jo ember leszel.
2011. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nézd meg a Jövő kezdete c. filmet.


ha valaki jót tesz veled, akkor azt úgy háláld meg, hogy 3 másik emberrel jót teszel. lehet ez apró vagy nagyobb dolog is.

velem mostanában nagyon jót tett valaki, és úgy gondoltam, hogy másoknak is elkezdek segíteni. már aki hagyja. :)

2011. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne azért akarj másokon segíteni, mert arra vágysz, hogy "csodálatos emberként" tekintsenek Rád, mert ez már nem önzetlen.


Nekem a célom, hogy a munkámmal másokon segítsek, jelenleg is dolgozok önkéntesként és van aki elmondja, mennyire kivételes vagyok..........de nem érzem úgy, hogy ennek nagy hangot kell adni. Nekem elég az amikor 100 emberböl 3 azt mondja, köszönöm!


Sokan cikinek, gáznak tartanak, hogy a szavaikkal élnek és Én vagyok a hülye amiért ingyen dolgozok olykor..... Ök már nem lesznek a barátaim az fix.

2011. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam, hogy ELVÁROM,hanem hogy jó embernek tekintsenek. én sajnos kiskoromban mindig "rossz" voltam, a nővéreim hibáikért is én voltam a hibás, mindig én voltam az, akivel kiabáltak, stb....és most szeretném, ha jónak látnának..
2011. aug. 22. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

van egy olyan mondás, hogy először segíts magadon hogy segíteni tudj másokon. Nagyon igaz.

Csodálatos embernek a jótevőket szokták hívni. Menj el önkéntesnek vagy segíts az ismerőseiden,de előtt magadon hogy hiteles légy. Pl. ki akarna egy olyan embertől tanácsot kérni, aki az adott témában nem jártas és főleg,nincs tapasztalata? Ezért mondják hogy a mennybe a poklon keresztül vezet az út :)

2011. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hm..tényleg igaz:)
2011. aug. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!