Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy higgyen nekem?

Mit tehetnék, hogy higgyen nekem?

Figyelt kérdés
Igazából arról van szó, hogy van most egy párom, akivel már 4éve együtt vagyunk és együtt is élünk. Ő 7 évvel idősebb nálam, és elég fiatal voltam amikor összejöttünk, ezért nagyon sokan tömik a fejét azzal hogy ' még nagyon fiatal és el fog hagyni' vagy 'nem élte ki még magát' és társai.. Amiben részben igazuk van az az, hogy a mostani párom előtt nem igazán volt komolynak mondható kapcsolatom, mert elég h*lyén láttam a dolgokat, és inkább csak rövid távú kapcsolataim voltak, többnyire érzelem mentesek. Emellett azzal is jönnek, hogy már megszokásból vagyok vele, de könyörgöm 4 év után nyilván nem lángol már az a "hűű de nagy szerelem", de szerintem ez természetes, és attól függetlenül szeretem Őt. Visszatérve a lényegre, szóval ezek miatt a dolgok miatt a párom kikészít, mert állandóan ha találkozik a barátaival ezzel jön, hogy majd úgy is elhagyom, mert fiatal vagyok. Ez nekem rettentően rosszul esik, és elég idegőrlő is amikor ez miatt veszekedünk. A barátaitól meg mégsem tilthatom el, de minél régebb óta vagyunk együtt egyre jobban fél ettől. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, elég értelmetlen kérdés ez, de valamit tennem kell. :/
2011. aug. 22. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h te jól érzed mellette magadat és szereted azért vagytok már 4 éve együtt.És hogy ne irigykedjenek a haverjai mert nem fogod elhagyni :)
2011. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat ha ezt mondogatja, es haverok, ismerosok tudjak oltogtni, egy nap meg is tenne. Nem ugy hangzik, hogy bened is sok van feje.
2011. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*feleje - iranta
2011. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: igen, ezzel próbálkozom, meg igazából tudja ő is, hogy nem hagynám el, de amint találkozik a kedves barátokkal mintha agymosáson menne keresztül és utána két napig ezen megy a feszkó.. :/


Második: nem igazán értem amit írtál.. :S

2011. aug. 22. 15:51
 5/9 A kérdező kommentje:
áh így már értem :) hát lehetne te így látod, de nem a semmiért vagyok vele már 4éve :)
2011. aug. 22. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy a semmiert vagy 4 eve vele, de meddig lehet/kell ezt birni? Idosebb, de esze meg nincs, ha haverok befolyasolhatjak. Mond ilyenkor mikor veluk van, nem pial egy kicsit?
2011. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátai csak féltékenyek! :D

A párodnak meg mondd meg hogy hagyja ezt abba mert ezzel fog téged elüldözni maga mellől! :S

2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
FromOz: de.. előfordul, mivel sörözni mennek el a haverokkal. :/
2011. aug. 22. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor tudod, hogy miert jon a hulyesegevel elo egy-egy haveri buli utan.
2011. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!