Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-es Anyukák! Ehhez mit...

50-es Anyukák! Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

22L vagyok, és szeretném csak úgy meglepni anyámat. :) 51 éves és nem jár el sehova, nem vesz magának semmit, nem sminkel, utál öltözködni, mindig csak zsákruhákat hord. Mondjuk tényleg van rajta +20 kiló.


A kedvenc magazinja a Nők Lapja, és arra gondoltam, írok a szerkesztőségbe, hogy csináljanak anyával egy Átváltoztatjuk-típusú fotózást. :) Csak ahogy ismerem, idegrohamot kapna, hogy ezért ő utazzon fel Pestre, meg majd idegenek ugrálják körbe, ki lesz "vakolva" az arca, meg holmi fiatal csitri fodrász csaj ne nyúljon a hajához...nem tudom, mennyire jól vagy rosszul sülne el ez az akció, de szerintem nagyon jót tenne neki. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 22. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ahogy ismerem, idegrohamot kapna..."

Te magad válaszoltad meg a saját kérdésedet.

Ha tudod, hogy nem szeretné, akkor hagyd.

No meg nem is olyan biztos, hogy a NL kiválasztaná. Elég sokan jelentkeznek.

2011. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod h idegrohamot kapna akkor miért gondolkodsz azon, hogy jó ajándék-e? Azért mert szerinted nézhetne ki jobban, nem biztos h igényli is.
2011. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném.


Az nem az anyukád vágyálma, hanem a tiéd (mmint, hogy ne hordjon "zsákruhát").


Én vennék neki NL előfizetést vagy más témájú ajándékot.


Én.

2011. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem értékelné akkor hagyd mert csak magadra haragítanád.

Én 28 éves vagyok de ha 51 éves lennék és beneveznének egy ilyenre én sem örülnék neki.

Inkább a "házi verzióját" csinálnám meg adnék neki vásárlási utalványt.

2011. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nincs lányom, de ha lenne, most gyanakodnék, hogy ő tette fel ezt a kérdést.-:)A leírás alapján magamra ismerek.Ha nekem ilyen meglepetést szerezne a családom biztosan világgá mennék, és nem adnám meg a címemet.-:)Ezzel azt mondanák, hogy még nekik sem vagyok jó úgy, ahogy vagyok.Tudod,ennyi idősen egy nő már rájött arra, hogy az a hajó már elment, és ilyenkor egy nő már nem változik sem benn, sem kinn ,és ez is jól van így.
2011. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz dolog az átváltoztatás, de ne nyilvánosan történjen. Én legalábbis nem élvezném, ha lefotóznának, meg kitennék a képemet, hogy milyen "rosszul" néztem ki előtte és milyen csodás lettem. Mármint érted.

A helyedben inkább valamilyen utalványt, ajándékkártyát adnék. Ruhaboltba, kozmetikába és ő kiválasztja a kezelést.

2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én ajánlok egy nagyon szép ajándékot, tegnap akadtam a honlapra: www.selymetfestek.hu

Szilágyi Nóra által festett csodálotsnál csodálatosabb selyemsálakat láthatsz, ahol biztos találsz olyat, amilyet Anyukád örömmel fogadna.

2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó vagy. Idegrohamot szülinapi ajándéknak. Ennél jobbat ki sem találhattál volna. Szívrohamot nem akarsz. Fogadd el anyukádat olyannak, amilyen. Lehet, h neki meg a te öltözködésed nem tetszik, mégsem szól le téged v ír akármilyen szerkesztőségbe, h változtassanak át. Lepd meg egy csokor virággal és egy finom tortával, ne idegrohammal.
2011. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Tudod,ennyi idősen egy nő már rájött arra, hogy az a hajó már elment, és ilyenkor egy nő már nem változik sem benn, sem kinn ,és ez is jól van így."


Kár, hogy ez így van, ugyanis nem kellene így lennie. Szerintem egy 50-es nő is legyen fiatalos, csinos, figyeljen a testére, adjon magára. Ez nem kor kérdése.

2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem arról van szó, hogy a kérdező szégyelli az anyukáját, hanem szeretné, ha boldog lenne.

Növelné az önbizalmát.

Viszont ha így állna hozzá, nagyon elgondolkodnék, hogy megtegyem-e vagy sem.

2011. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!