Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztaságmániás fiús anyukák!...

Tisztaságmániás fiús anyukák! Mit szólnátok ha meglátnátok hogy ahova a "kisfiatok" jár egy lányhoz, az kupisabb a disznóólnál?

Figyelt kérdés

Kupis és rendetlen vagyok.De nagyon.Ruha itt,pohár ott,minden ahol épp leteszem.Párommal 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag be van költözve hozzám,heti 1-1 napot a szüleinél van.Normális szülők,kb 2 havonta én is vagyok náluk.Még sosem hivtam fel őket,nem vendéglátásra alkalmas lakás (albi,nem saját),anyám is csak párhavonta jön,szörnyülködik is,hogy otthon se volt rend mig velük laktam,de itt végképp.

Páromat nem igazán zavarja,rendetlen ő is,ketten eszméletlen dolgokat művelünk,takaritani,rendetrakni egyikőnk se szeret,igy általában elmosogatva van csak,és szemét kidobva hogy nehogy meglepjenek a csótányok.Plussz porszivozva 3-4 hetente.

Ma megyünk szüleivel el,de mivel én melózok délelőtt,igy felvesznek és útközben felvesszük a cuccaimat.Erre párom mondja reggel hogy anyukája ugyis kiváncsi hogy hol él a kisfia...

Eddig elvilegg szeretett,de ha meglátja azt a disznóólat,hát nemtudom...


Ti mit szólnátok?

Bár nekem ugysem fog,csak páromnak...

24/N


2011. máj. 28. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudnál egy villámtakarítást csapni? Csak úgy felületesen, hogy a látszat meglegyen.


Pontosan miben áll ez a "disznóól"? Rendetlenség van, vagy kosz is?

2011. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk rakj rendet, arra a néhány alkalomra igazán kibírod, amikor vendéget vársz...

Nem vagyok tisztaságmániás (sőt, olyan vagyok és voltam is mindig, mint Te), de ha valaki jön, rászánok fél órát és pikk-pakk rend lesz, vagy legalább látszat-rend.


Ha kupisan meglátják a lakást, képzeld el mit fognak gondolni, milyen állapotok uralkodhatnak ott amikor senki nem ugrik be előre megbeszélt időpontban..


Ha ki akarod kerülni, vidd be a munkahelyedre a cuccaidat és vegyenek fel ott, mondd, hogy ezzel időt spóroltok, de szívesen megmutatod a lakást egyik hétvégén (ami előtt rendet raksz).


19/L

2011. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
60%

Fúj! 24 éves, önálló nő létedre ilyen igénytelennek lenni...Egyetlen pozitív dolog, hogy legalább elismered. Úgy látszik, igényed, igényetek sincs rá, úgyhogy kár javasolni azt az elemi dolgot, hogy: TAKARÍTS KI!!!

Nyilván járnak fel barátok, ismerősök is, plusz most még az "anyósék": mind mind téged fog minősíteni,nem a párodat. Nem a férfi dolga, hanem a nő szégyene. És biztos lehetsz benne, hogy édesanyádat is ugyanilyennek könyvelték, könyvelik el, mint te vagy. Az sem lehet kifogás, hogy albérlet, max. a bútorzat kopottságára. A tisztaságot mindenhol fenn lehet tartani, ha akarja valaki.

2011. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:

reggel akkor mondta párom amikor már indultam melóba...most már dolgozom...


kosz nincs,bár portalanitva rég volt,"csak" eszméletlen kupi


nem csak a nő dolga a takaritás,ketten csináljuk,kettőnknek kellene


barátok nem járnak fel,37m2,nincs hely ilyenre

2011. máj. 28. 08:52
 5/72 anonim ***** válasza:
70%

Jesszus, 37 m2-t nem tudsz rendben tartani...

Én egyedül 120 m2-t, plusz két kertet tartok rendben, férjem nem segít. De hozzánk bármikor jöhet bárki.

Nő létedre tényleg lehetnél igényesebb.

2011. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom felfogni, hogy egy 24 éves nő hogy élhet disznóólban. Csatlakozom az előttem szólóhoz: ez bizony szégyen a javából. Nem kell tisztaságmániásnak lenni, nem kell minden porszem után vadászni, de két ember után rendet tartani ne mondja már senki, hogy akkora probléma! Amikor csak ketten voltunk még a párommal, heti egy gyors takarítással mindig pikk-pakk volt a lakás. Csak annyi kellett hozzá, hogy a levetett ruhát a szennyestartóba, a megszáradt tisztát a szekrénybe rakjuk azonnal, evés-ivás után a használt edényt legalább a mosogatóba beraktuk és később ha összegyűlt pár darab, elmosogattam, de sokszor miután ittunk a pohárból, azonnal kiöblítettük, csepegtető tálcára raktuk és így a mosatlan sem gyűlt össze. Heti egy porszívózás, felmosás nagyon maximum 20 perc, ugyanennyi alatt ki lehet pucolni a fürdőkádat, wc-t, ilyesmit.

Két gyerekem van, lakásban lakik a kutya is, de nem jövök zavarba, ha hirtelen beállít egy vendég, még ha váratlanul jön is, előzetes megbeszélés nélkül. Napi 1 órát szánok a házimunkára, max. egy órát sütés-főzésre és hetente egyszer vasalok egy-két órát. Rend van, elfogadható tisztaság van, mellette a két picivel is tudok foglalkozni és még dolgozom is itthonról. Ne mondd már, hogy kettőtök életterét nem tudod rendben tartani!

2011. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
34%

két gyerekem van,kicsik...ha mindig pakolnék egész nap,folyton-folyvást csak takarítanék...hát már én is lesZ@ROM..

mondd azt h., beteg voltál nagyon rosszul érezted magad ezért sajnos nagyon kupi van...vagy kérezkedj haza takarítani,későn szólt a némber..

2011. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fiam és ő is iszonyú rendetlen. Őt is rendszeresen kiosztom, hogy kicsit jobban figyeljen oda, de ha ilyen nőt találna mint te, biztos nem állnám meg szó nélkül. Persze azért a kapcsolatba nem szólnék bele, mindenki azzal él akivel akar, de nő létedre lehetnél igényesebb. Valóban kettőtöknek kéne rendben tartani a lakást, de azért nem lehet mindig a másikra várni, hogy tegyen valamit.
2011. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
78%

20 éves a párom, de komolyan majnemhogy élre vannak állítva a dolgok, fiú létére!

22/N

2011. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

nem kosz van

rendetlenség


elkéreckedni pedig nem tudok,hisz most dolgozom be a hétközbeni elkéreckedést


és máfél óra múlva vesznek fel

2011. máj. 28. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!