Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 17 évesen teherbe esnék...

Ha 17 évesen teherbe esnék annak milyen következményei lehetnének?

Figyelt kérdés
A párom 20 éves,két és fél éve vagyunk együtt.A szüleimre nem számíthatunk,csak a barátom családjára.Engem esetleg küldhetnének intézetbe?Vagy lehetnek valamit is a baba,a párom és ellenem ?
2011. aug. 22. 22:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%
Ne hallgassàl senkire, csakis amit a szived és az eszed diktàl.Legyetek boldogok!
2011. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%
te kislány ..azt is tudod...h még sok életben változhat??mi van ha egyszer csak szétmentek pároddal?!sose lehet tudni,nagyon fiatal vagy még ehhez,könyörgöm 17éves vagy!!! ennyi hülye tinik ... -.- nem tudnak gondolkodni.
2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
57%
Következmény? egy vérszívó pulya...
2011. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
69%
De te abban bisztos vagy hogy nem fog elhagyni? A kapcsolatok nagy átlaga szakítással végződik. Ha már 5 év múlva nem szeret akkor mit teszel? Nem látsz bele a fejébe, és azt sem tudod mi lesz 5 év múlva!Ha véletlenül elhagy akkor mit csinálsz? Én nem akarlak leszólni,meg semmi, de nekünk pár év múlva ne siránkozz hogy elhagyott a férjed a gyerekkel egyedül maradtál a nyakadon,pénz nélkül!
2011. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de hálás vagyok szüleimnek, hogy normálisan felvilágosítottak mindenről, nem sajnáltak tőlem se gumit, se eseményutánit se semmit (bár arra nem volt szükség szerencsére) reálisan neveltek arra, hogy az élet gyakorta kőkemény szívás és nem utolsó sorban elküldtek bébicsősznek 20 évesen, hogy az elkövetkező tíz évre biztos, hogy elmenjen a kedvem a gyerekektől... XD Ha valaha is rosszat mondtam szüleiről, ilyenkor mindig visszaszívom és megbánom. XD Remélem nem vagy terhes.

20L

2011. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
*szüleimről
2011. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ha így gondolkodunk,akkor ennyi erővel soha sem érdemes sem gyereket vállalni,semmi más egyéb dologba bele vágni,mert nem tudni mit hoz az élet...
2011. aug. 22. 23:10
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdező nem mindegy hogy 17 évesen se végzetség, se munka, se lakhatás a szüleid kitesznek a pasid kidob akkor bizony hajléktalan leszel,

vagy 26 évesen házzaságba, szakmával, munkával, fére tett pénzel, lakhatásal vállalsz gyereket.

2011. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Igen,ez így már igaz,hogy semmi alapom nincs.Ezér reménykedem hogy nem vagyok terhes.De ha az elhagyásról van szó,az akár 15év házasság után is bekövetkezhet.
2011. aug. 22. 23:27
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért lenne anyud a gyámja mert aki 18 év alatti annak kell hogy legyen felnött gyámja mert nem felelős a teteiért.

ha kiskoruként szülnéd még te is gyámra szorulnál és automatikusan a nagymama lenne a gyám mert ő él 1 házartásban a kiskorú anyával ő a gyerek és az unoka leföbb gondviselője. A 20 éves apa se kapna felügyeletett mert nem képes ellátni egy csecsemőt.

2011. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!