Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 17 évesen teherbe esnék...

Ha 17 évesen teherbe esnék annak milyen következményei lehetnének?

Figyelt kérdés
A párom 20 éves,két és fél éve vagyunk együtt.A szüleimre nem számíthatunk,csak a barátom családjára.Engem esetleg küldhetnének intézetbe?Vagy lehetnek valamit is a baba,a párom és ellenem ?
2011. aug. 22. 22:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
benne vagy a szószban :/
2011. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
41%

saját szívedre és eszedre gondolj!

ne itt kérj tanácsot! itt nagyon sok a hamis ember!

2011. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás tényleg benne van a pakliban, 15 év után is, de nem mindegy, hogy szülés után kapsz 100.000 Ft körül tgyást és/vagy gyedet, mert előtte dolgoztál 1-2 évet, vagy csak 27.000 Ft-t. Nem mindegy, hogy szülés után lesz-e hova visszamenned, ahol a gyerek sem probléma, vagy sehova nen vesznek fel, nem is a gyerek miatt, hanem mert végzettséged sincs, és mehetsz árufeltöltőnek minimálbérért. Az sem mindegy lesz-e saját házad, lakásod. Ilyen fiatalon az ember még nagyon sokat változik, egy párkapcsolat alatt is. És ha a srác pár év múlva búcsút int, hova mész? Anyukádékkal összeveszel, tőlük jönni kell, marad az anyásotthon.


Eseményutániról nem hallottál?

2011. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
82%
Most így vissza olvasgatva.Eszembe jutott itt egy jópár nappal ezelőtti kérdés,de nem találom már meg,pedig kerestem.Egy roma fiú írta aki szerelmi viszonyt folytat egy magyar lánnyal,és a lány családja ezt nagyon nem akarja,nem támogatja.Nem te vagy ez a lány? Elnézést ha nem te vagy..csak hasonlóságot véltem felfedezni a válaszaidból.
2011. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vagyok.
2011. aug. 23. 09:32
 36/36 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Saját tapasztalatból írom, hiszen én 16 évesen estem teherbe: NE! Abortuszellenes vagyok, de az idegeim már most rámentek az egészre, suli, gyerek, párkapcsolat. Mindenhol nem tudod megállni a helyed, szülői segítség nélkül én már rég felakasztottam volna magam( nem anyagi segítségre gondolok, a lelki támogatás ebben az időben nagyon fontos.)

Fél éves a fiam, tudom mit beszélek! Ha nem vagy terhes, akkor ezen túl sokkal jobban vigyázzatok!

17L

2011. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!