Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szülők! Sokan közületek...

Kedves szülők! Sokan közületek miért nem hiszik el a saját kamasz gyerekeiknek azt, hogy rosszul érzik magukat/betegek, és csak arra gondolnak, hogy biztosan lógni akar csak a suliból?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szembesülök azzal, hogy ha beteg vagyok, akkor amiatt izgulok a legjobban, hogy épp a szüleim mennyire lesznek kiakadva. Apámnak a rögeszméje az, hogy azért vagyok ilyen beteges (ami évi összesen 2-3 nap hiányzás..tényleg baromira beteges), mert nem járok ki sehova. Megjegyzem: Heti 4x járok 2 órát a konditerembe edzeni, minden hétvégén csavargok a haverjaimmal, levegőn vagyok, így ez a megállapítása sem helytálló. Anyám pedig a tipikus "jaj biztos hiányozni akarsz, ezt a pár napot kibírod" szövegével jön.

Egyszerűen nem tudom felfogni, a szülők miért élnek abban a tévhitben, hogy a kamaszok/fiatalok nem szoktak betegek lenni, és ha épp nem 40 fokos lázuk van, akkor csakis lógásról lehet szó.

Megjegyzem: A szüleimnek nincs okuk nem bízni bennem, hiszen nem szoktam lógni a suliból, és a tanulmányi átlagom sem rossz.

17/F


2011. aug. 23. 01:41
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
93%
uccsó válaszoloval egyetértek :) valoszinuleg azért nem hiszik el mert a hülye TV-BEN ilyen hülye műsorokban ilyen hülyeségeket terjesztenek a tinikről :C vagy ismerősoktol halják és akk asziszik na mind egy menj háziorvoshoz egyedül és KÉSZ :)
2013. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!