Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy rokonok vagyunk?

Lehet, hogy rokonok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány annyi idős mint én, a természetünk szerintem nagyon hasonló és ráadásul az izlésünk is ugyanolyan pl.személy szerint ugyanazok a fiúk tetszenek. Lehet, hogy ti ebből nem tudjátok meg állapítan de szerintem kisérteties hasomlóságok vannak köztünk Pl. ő is csak az osztálytársaival barátkozik nem megy el különböző társaságba, jól tanul mint én. Őt is sokan nagyarcúnak nézik a visszahúzodottsága miatt és ugyan ez van velem is. Szerintetek? vagy egy másik kérdés hogyan tudnám kideríteni? egy városban is lakunk és nem vagyunk jóba.
2011. aug. 23. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert van pár hasonló tulajdonságotok, miért lennétek rokonok? Ez akkora baromság, már bocs...

Eleve, a rokonok sem egyformák, lehetnek teljesen különbözőek, nem ikrekről van szó, de még azokra sem igaz, hogy feltétlen hasonlóaknak kell lenniük, ami a természetüket illeti.

Ilyen alapon mindenki a rokonom, aki szereti a franciasalátát...

2011. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van... menj ki a szabadba
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok rokonod lehet, mert a tinilányok kb felére ráillik a leírásod...
2011. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség:)
2011. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..de akkor valyon miért van ennyi hasonlóság köztünk?:O
2011. aug. 23. 09:23
 6/17 anonim ***** válasza:
én nem mondanám ezeket olyan húde nagy hasonlóságoknak. amúgy 70 milliárd ember él a földön. gondolj bele! akiknek hasonló az ízlésük , mind rokonok lennének?
2011. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bocsi. 7 milliárd
2011. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vaJon a helyesírása is épp ilyen jó mint neked?
2011. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hasonló az ízlésetek.

De most komolyan, szerinted aki rokon, azoknak ugyanazok a pasik tetszenek meg ugyanúgy tanulnak? Kicsit buta vagy ne haragudj, vagy csak sokat olvastál Két Lottit.

2011. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen a helyesírása is olyan jó mint nekem.. :))
2011. aug. 23. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!