Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is fiatal vagyok...

Szerintetek is fiatal vagyok még egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
13/L vagyok. Összejöttem egy fiuval akit apumék is jól ismernek és kedvelik is. De anya mégis azt mondja hogy fiatal vagyok még egy kapcsolathoz. Pedig már több oszt.társamnak is van barátja/barátnője, de ez anyát nem érdekli. Szerintetek?
2011. aug. 23. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát max ne járjon hozzátok a fiú, és ne beszélj sokat róla egyelőre. Aztán megy az idő, majd megszokják. Úgysem ő lesz életed utolsó szerelme...
2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ebből lehet még ilyen gyerekhülyéskedés, pl hogy ti csak egymásnak adjátok a csokitokat, vagy csak egymás kezét fogjátok meg, másét nem. Az idő pedig eldönti, hogy felnőtt korotokban is egymás kezét fogjátok-e fogni, vagy pedig nem. De nehogy csokin vesszetek össze! A testi dolgokkal pedig mindenképpen várni kell, az még nem nektek való.
2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy fiatal,ha nem csináltok semmi "olyat" ilyen korban már egyáltalán nem korai szerintem:)
2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Most azért ne pasizz, mert már az összes "barinőd" pasizik,,, Ebből is látszik, hogy még nagyon gyerekek vagytok.
2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez totál attól függ, TE mit is értesz kapcsolaton?
2011. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem nem probléma ez abban az esetben ha szexen még nem jár az eszetek. Ha ártatlan gyerekszerelem szerű az egész. Találkozzatok nyugodtan, fagyizzatok együtt, sétáljatok, beszélgessetek nagyokat. De ne akarjatok olyan kapcsolatot mint a felnőttek. Ne várjátok el, hogy a szüleitek megengedjék, hogy egymásnál aludjatok stb.
2011. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szexeltek,nem nyelveseztek,nem csináltok olyanokat amiket nem szabad,akkor nem vagy fiatal
2011. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
ha nem szexeltek,nem nyelveseztek,nem csináltok olyanokat amiket nem szabad,akkor nem vagy fiatal
2011. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aha.. Aztán jön az 14 évesen, hogy "az osztálytársak, barátnők közül már sok nem szűz, tök ciki hogy én még az vagyok".
2011. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!