Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik sulit választanád?

Melyik sulit választanád?

Figyelt kérdés

1.

A lakhelyedtől bár km-re van,busszal kellene bejárnod,és itt a bökkenő. A busz tele van retardált emberekkel,akiktől azért,mert csinosabb vagy az átlagnál kapsz hideget-meleget.


2.Távol van a lakhelyedtől,kollégiumos iskola,ahol új életet kezdhetsz,ahol senki nem ismeri a nevedet.De távol a szüleidtől,akiket nagyon szeretsz.


Előre is köszi!


2011. aug. 23. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választottam annak idején.
2011. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kollégiumban is fogsz hideget-meleget kapni, ha retardáltnak titulálsz másokat..nálunk a csinos lányok népszerűek voltak, bár elsősorban a kedvesek.

A bunkók tényleg sok "hideget" kaptak...


Én az első iskolát választottam, nem szokásom menekülni ismeretlenek véleménye elől. Soha sem leszek mindenkinek szimpatikus és Te sem.

Mindenhol lesznek olyan emberek, akiket nem találsz majd szimpatikusnak.


Az új élet megkezdése nem tart sokáig..hacsak Te nem változtatsz Magadon gyökeresen.

2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem buszoznék mindennap, nem szeretem az ingázást...

Amúgy meg én is szeretem a szüleimet, sőőt a nagyszüleimet is és mégis kolis voltam 3 évig. Neked kell dönteni.

23N

2011. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Világ életemben ingáztam. Nem szeretem a kolikat, nekem kell a saját kis közegem, a tiszta wc és fürdő stb. Én vonatos voltam, és mindig tanultam, így itthon már nem is kellett :)
2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Nem csak én titulálom retardáltnak őket,valóban azok,sőt primitívek és ápolatlanok is.Szóval nem szívesen vagyok egy légtérben ilyen emberekkel. A távoli iskolában szerencsére nincsenek ilyen emberek,mert elég elit iskola.
2011. aug. 23. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen koszosak azok a gyerekek akkor inkább mennék gyalog vagy biciklivel és így jó lenne az 1.es. de ha nem megoldható akkor a 2.es
2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég messze van,mert vidéki vagyok és az 1. is városban van, 20 km-re kb.
2011. aug. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!