Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád a két...

Melyiket választanád a két "élet" közül?

Figyelt kérdés

1. Férjhez menni ahhoz, akit nem szeretsz, de gazdag. Gyereket szülni neki.


2. Férjhez menni ahhoz, akit szeretsz, de nem gazdag. Lehet, hogy gyereketek sem lehet.


2011. okt. 7. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

2


gyerekünk pedig lehet,max más adja a spermát

2011. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Én a második opciót élem most át. Nem izgat, lehet örökbe fogadni is, de most egyszerűen csak boldogok vagyunk.
2011. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez így elég kevés infó, és az sem mindegy, mennyi idős vagy, mennyire nem gazdag, akit szeretsz és hogy mi az oka, hogy tőle gyerek sem biztos, hogy lehet. És hogy mennyire szereted és hogy ő hogy viselné, ha máshoz mennél... stb.
2011. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, h miért nem lehet gyerekünk. Ha azért, mert nem akarja, akkor ez az opció kilőve. Ha azért, mert szűkösek az anyagi körülmények, akkor ez nkem nem jelenthet akadályt a gyerekvállalásban. Ha a páromnak igen, akkor szintén kilőve ez az opció.


Alapvetően, és azt választanám, akit szeretek, az anyagiakkal meg majd csak lesz valami. Nincs kőbe vésve, hogy örökké szegénységben kell tengődni. Nálam a kulcskérdést a gyerek jelenti. Nekem a gyerek az élet értelme, tehát én ez alapján a szempont alapján döntenék.

2011. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát én a 2.at akármennyire is akarok szülni,de legalább szeretjük egymást,gazdag pasi amúgy se kell..gyereket meg lehet máshonnan is "szerezni"
2011. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

2

De lehet, hogy lehet majd...

2011. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%

Most persze minden nő itt a fórumon a másodikra szavaz, de a való élet más példákkal szolgál. A valóságban inkább az első opciót választaná sok nő, mert nekik kell a "biztonság".


Azaz ezt lefordítva női nyelvezetre: biztonság=gazdag pasi

2011. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
első
2011. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen a második.Annyira szeretjük egymást,hogy a legnagyobb szegénységben is hajlandó lennék Vele eltengetni az életem,csak Szeretetünk és Hűségünk legyen örök...Ha gyerek nem lesz,az sem baj.Úgy tervezzük párommal,idővel lesz majd egy,max két gyerekünk,de egyikünk sem rögeszmésen gyerekpárti.A Szeretet,Szerelem a fontos,mely csakugyan mindent legyőz.
2011. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
A szerelem elmúlik, a csóróság marad.
2011. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!