Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kezdtem a sulit, hogyan...

Most kezdtem a sulit, hogyan ismerkedjek az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Most vagyok gimis elsős és senkit sem ismerek az osztályból, mindenki úgy jött, hogy valakivel és akkor mindig együtt lógnak meg minden. Próbáltam beszélgetni, de mindig csak olyan témák jöttek elő, hogy ki honnan jött meg ilyesmik.

Milyen kérdésekkel szólíthatnám le őket?


2011. szept. 9. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ebben a kérdésben mintha rólam írnának,én is egyedüli voltam az osztályban,akinek ott semmilyen ismerőse nem volt,nem voltak barátaim úgy igazán a 4 év alatt,mert gimis osztályom már összeszokott csapat volt 4 év alatt,3-ban jött egy csaj,akivel jóban voltam,de érettségi óta nem is beszéltünk

de Te azért próbálj meg valahogy beilleszkedni,mert jobban fognak telni a gimis évek barátokkal,mint egyedül.téma:régi suli,zene,ha lány vagy,pasik

2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ami adott, pl. a leckékről. Attól függ, melyik a kedvenc tárgyad. Arról pl. mindig lehet. Mi a lecke? Megcsináltad? Hogyan? Hozzá olvastál? Stb. Aztán vannak szakkörök. Ha valaki ügyes valamiben, gratulálj neki, hogy ügyesen felelt, vagy megoldotta, vagy akármi. De ne vidd túlzásba. És hát, adott. Ha fiú vagy, a lányokról, ha lány vagy, a fiúkról.
2011. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
ez engem is érdekelne. velem ugyan ez van. én már félek is hogy az egész 6 évet (igen, ha érettségihez szakmát is akarok, + 2 év gyakorlat..) egyedül fogom tölteni. :(
2011. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
utolsónak:hát sajnos nekem sem sikerült barátokra lelnem gimi alatt,ezért szenvedés volt ott minden egyes nap nekem
2011. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi, ettől most sokkal jobban érzem magam.
2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!