Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő után hova költöztetek?

Esküvő után hova költöztetek?

Figyelt kérdés

Albérletbe, anyóshoz esetleg saját lakásban?


Idén ősszel lesz az esküvő. Arra, hogy lakást vegyünk a megyeszékhelyen sajnos nem fog telni. Albérletbe nem szeretnénk menni, mert mellette nehezen tudnánk saját lakásra spórolni (nem keresünk olyan túlzottan sokat), plusz azért időközben szeretnénk gyereket is, mellette pedig abszolút nem lehetne félretenni.

Arra gondoltunk, hogy a szülőfalumban fogunk építeni egy meglévő telekre, de amíg az meglesz eltelik 3 év, addig édesanyáméknál fogunk lakni.


Nálatok hogy volt ez?


2011. aug. 23. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt saját lakásom, férjemnek háza.Én Hozzá költöztem,a lakásomat kiadtuk.Így kvittek vagyunk. 2 gyerekes anyuka
2011. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

esküvő nem lesz, de már az elejétől az én lakásomban lakunk.


nekem is elég fura, ha valaki az esküvő előtt nem él együtt a párjával legalább fél évet...

2011. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Esküvő előtt is együtt éltünk.

10 év után házasodtunk. :)

27/n és 32/f

2011. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bora bora
2020. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!