Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gondolat menetről? Minél többet meztelenkedsz a párod elött, annál kevesebbszer fog kívánni.

Figyelt kérdés

Szóval... én már hallottam erről, na és pont ma találtam rá egy cikkben. A cikk írója mesél a házaséletről (vagy csak sima párkapcsolat, mindegy), a párja egy idő után elhidegült tőle, a szeretkezések csökkentek, mire a pasi kinyögte, hogy egy picit kevesebbet meztelenkedjen elötte.

Lehetséges, hogy minél többször lát minket a párunk meztelenül mondjuk a szeretkezéseken kívül, annál inkább hozzá szokik és lassan lassan csökken az érzése a testünk láttán?

Mit gondoltok? Esetleg saját tapasztalat?


2011. aug. 23. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek!!!Tapasztalat!!Ez így van!!
2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebben van igazság.. Minél többet lát meztelenül, annál jobban hozzászokik, és csökken az inger.
2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ava87 ***** válasza:
80%
Ezzel egyet kell hogy értsek.
2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Tény, hogy a meztelenség csak akkor kapcsolódik össze közvetlenül a szexualitással, ha máskor az ember fel van öltözve.

DE az már régen rossz, ha az embert csak azért kívánja a párja, mert "úristen, egy meztelen nő!" Nálunk például a meztelenkedés egyáltalán nem befolyásolja a szexuális életünket, egyszerűen csak nem önmagában a meztelenséget találjuk izgatónak, hanem egyéb dolgokat (egy érzéki csókot, együtt táncolást, stb.)

2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értek egyet.

Én sokkal inkább ki tudok ábrándulni pl. a tottyos valagú kinyúlt, rózsaszín, kiskutyás frottír pizsama látványától!

Akárhányszor meglátom meztelenül, mindig megkívánom, vagy legalább megsimogatom...

A kiábrándultságot sok dolog kiválthatja, de ez pont nem!

35f

2011. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom, h így van-e. én azt vettem észre, h a férfiak kifejezetten igénylik, h nézhessék a párjukat meztelenül, még akkor is, ha tudják, h ilyen v olyan okból ezt nem követheti majd szeretkezés.
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várom még másokét is, nagyon kíváncsi vagyok.
2011. aug. 23. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg inkább a nőkre igaz!Ha minél többet látja a férfit meztelenül annál kevésbé kívánja...
2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sem értek ezzel egyet!


Bár tény,hogy én eddig nem mászkáltam csak úgy unalomból meztelenül a lakásba.Minimum fehérneműben szoktam itthon lenni.

Eddig ha már kicsit lengébben voltam itthon,az fix,hogy kaptam teperolást,simogatást,bókokat,aminek mindig szex lett a vége.

És én sem untam meg,ha valaki meztelenül volt,vagy épp boxerben!


Kinyúlt dedós pizsamákat meg nem hordok,hanem alváshoz minimum top és tangabugyi,jobb napokon pedig csipkés cuccokkal kedveskedtem eddig a párjaimnak.

2011. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem jól esik ha a párom meztelenül mászkál. igényem van rá h néha húzzon is vele de nem kaphatom meg:-).

én pont ugy kivánom mint 3 éve.

23F

2011. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!