Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kristóf névről első gondolat?...

Kristóf névről első gondolat? Tetszik? Milyen ember lehet egy ilyen nevezetű fiatal srác?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
exem neve, tetszik, de már nem adnám a gyerekemnek
2011. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
tetszik
2011. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam Kristóf.Most 4 hónapos.Állandóan vigyorog,imádja a fura helyzeteket,nem hasfájós.Szerintem menő tini lesz.:-)
2011. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik nagyon.

21/N

2011. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem tetszik, de nem is tartom csúnyának, gyerekemnek biztosan nem adnám.
2011. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szép név, de hogy becézed?

Am nincs ilyen nevű ismerősöm, de valamiért a név hallatán egy szőke és vagány srác képe jelenik meg szemeim előtt :D Szerintem mindemellett kedves név.

2011. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép név, keresztfiam Kristóf, nagy dumás, mókamester, amúgy helyes kisfiú is:)
2011. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Már sok neves kérdésnél olvastam, hogy vannak akik a becézésen "lovagolnak". De nem értem miért, miért kell valakinek a nevét minden áron becézni, az enyémet sem lehet, szerencsére, örülök neki, ha valaki megpróbálja, rászólók, én nem szeretnék a gyerekemnek olyan nevet amit becézni lehet. Egy ilyen nevet nem kell és nem is lehet becézni, nem olyan bonyolult kimondani, hogy "Kristóf", ok vannak olyan hosszú, kacifántos keresztnevek, amik az egyszerűbb használat miatt becézésre szorulnak, de egy pár betűs névnél ez miért kell, hogy követelmény legyen.

/A másik ilyen téma, hogy majd hogy fogják a bunkó debil gyerekek csúfolni az iskolában - elárulom bárkit lehet csúfolni, ha nem a neve miatt, találnak rá más indokot, a gyerekek gonoszak tudnak lenni./

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik.:) Bár nem ismerek egy Kristófot sem, de nekem egy nagyon helyes, mosolygós, kedves fiú jut róla eszembe. Egy igazi, vagány, sportos kissrác:)
2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik. Anyuci pici, elkényeztetett, nyápic kisfiára asszociálok róla, aki úrigyerek is.
2011. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!