Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esett! Ti hogy...

Nagyon rosszul esett! Ti hogy reagáltatok volna erre a kijelentésre?

Figyelt kérdés

4 és fél éve vagyunk együtt a párommal. 4 éve itt is lakom náluk, a lakcimemet is átirattam ide.

Nagyjából minden ok, vannak kisebb veszekedések, de szerintem ilyen mindehol van.

Anyósom látja, hogy a párommal jól megvagyunk, szeretjük egymást! E mellett főzök, mosok, takaritok rá, ami telik tőlem, mindent megcsinálok. Sokszor úgy főzök, hogy nekik is. Anyósomat hordozom autóval ahova akarja, mert jelenleg egész házban csak nekem van autóm, és sokszor mondom neki, hogy elviszem, hogy ne kelljen buszoznia, stb. Ezidáig azt hittem, ha nem is szeret, de többre tart, mint a kutyát!


Ma itt volt párom barátja, anyós beszélgetett vele. Hallottam, hogy azt mondja neki anyósom, hogy én a családtagok közül szeretem a fiamat és a Morzsit!

Annyit mondtam rá: Köszönöm!

Erre ő hozzátette, hogy a családtagokról beszélt, és hogy én nem vagyok az!


Erre kérdeztem, hogy ezek szerint magának inkább családtag a kutya (akit tavaly vettünk közösen a párommal), mint én?

Azt mondta miért lennék én családtag, meg, hogy miért, én őt talán családtagnak tartom? Mondtam neki, hogy igen, annak, mivel mindenkinek úgy beszélek róla, hogy az ANYÓSOM!!!

Azt mondta majd egyszer biztos családtag leszek, ha összeházasodunk.

Nagyon jól tudja, hogy eddig is azért nem házasodtunk össze, mert mindketten úgy gondoljuk párommal, hogy nagyon is van helye annak a pénznek, ami az esküvőre elmenne! Ha lenne rá pénz, már összeházasodtunk volna!


Nagyon rosszul esett, nem vártam ezt tőle! Főleg, hogy párom barátjának mondta!

Ti hogy reagáltatok volna erre???

21/L


2011. szept. 9. 15:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Sz@rd le,nem véletlenül vannak anyós viccek...
2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

Hát, megírom őszintén, ha idősebb lennél, simán írnám, hogy gáz az "anyósod".

Így is az, de még nagyon fiatal vagy!

Anyós nem kicsit tapintatlan, de a helyedben kevesebbet törődnék vele, és nem hívnám anyósomnak.

2011. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Az anyósok nagy sz@rkavarók!
2011. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 andi177 ***** válasza:
83%
Elhiszem, hogy rosszul esett, nekem is rosszul esett volna. Ha a pénzt nézitek mindig akkor sosem fogtok összeházasodni...s ha igazán szeretitek egymást miért ne házasodnátok össze...nem azt jelenti ha összeházasodtok h 200személyt kell hivni......szerintem igaza van abban h a házasság fontos...s akkor lesz igazán valaki családtak...ami tény csúnyán viselkedett a jövőbeli anyósod. s nem csoda hogy kiakadtál.
2011. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy ha ő igy gondolja, akkor ezek után én is úgy állok a dolgokhoz, hogy nem vagyok itt családtag!
2011. szept. 9. 15:36
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem volt szép tőle, az biztos. Valószínűleg bántja, hogy nem házasodtatok össze.


Ha csak a pénz miatt nem volt még esküvő, tartsátok meg. Úgy, ahogy telik rá. Ha arra vártok, hogy összejöjjön kb. 1 millió, amit semmi másra nem tudtok költeni, sosem lesz esküvő.

2011. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%

Büdös banyája! Olyan mint az én anyósom egy beképzelt majom.

Én is azt mondom szard le!!

2011. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondta majd egyszer biztos családtag leszek, ha összeházasodunk.


ugyan már!

Ez cska a eégi felfogás ne vedd annyira fel.

Majd megszokjas,ohgy nem a papír teszi.. bárt én is hadonlóan gondolkodom házasként.

2011. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

1: ne foglalkozz vele

2: házasodni olcsón is lehet két tanúval és bulit rendezni ha van rá zsé

2011. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Költözés. Most.
2011. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!