Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a lányoddal, ha 14...

Mit tennél a lányoddal, ha 14 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
85%
R*ngyónak nevezed a saját gyermeked,valószinű szegény szeretet hiány miat fordult a dugáshoz...
2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 A kérdező kommentje:

Kedves 12:25-ös!

Ugye,a te kommented a "hülyék vagytok ti mind..." kezdetű válasz is,gondolom.

Mielőtt válaszoltál volna,elolvashattad volna az előzményeket:ez csak egy elméleti kérdés!

Szerencsére nem vagyok se 14 éves terhes,se a lányom nem az!Hála a jó égnek...szerintem egy valamire való család ezt nem engedheti meg magának,ha valamennyi intelligencia szorult beléjük!Szerintem a gyerek először is tanuljon,szerezzen diplomát,legyen rendes állása (már amilyen manapság lehet),utána jöhet a család.

Ja,mondjuk akibe annyi sem szorult,hogy megelégszik a Burger Kinggel és társaival,az meg magára vessen!

2011. aug. 29. 18:28
 93/125 anonim ***** válasza:
93%
08-23 21:28! Csak egy pici kiegészítés: a motoros fiú nem volt idegen, egy városban laktunk, ismertem a szüleit is. A másik: a lányom kijelentette, hogy ő/ők kifejezetten szeretnék ezt a babát. A fiú hat évvel volt idősebb.
2011. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod akinek a burger king jutott nem biztos hogy tehet róla,te se tudhatod,mikor kerülsz rossz helyzetbe,a munka nem szégyen,és többre tartok egy takarítónőt aki gürcöl,mint a sok seggén ülő szellemi munkást,akik jóformán a telefonálgatásért,stb-ért fizetést kapnak.Imádom amikor lenézik a munkásokat,de mikor a hires okoskáknak valami elromlik hivják a szerelőt mert szarhoz se értenek,csak a pofájuk nagy,amúgy több diplomám is van,de sose néztem le még a kukást se ,és nem vertem magam nyálazva hogy milyen ügyes vagyok,mert ez semmit se jelent,néha a kukásba több emberség van,mint néhány tudálékos,agyonképzett embertársamba.
2011. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jól gondoltad, az enyém volt az is. Egy 14-5-6 éves srác hol máshol helyezkedhetne el? Legalább pénz, érted. Ez a "egy valamire való család..."-dal kezdődő mondatod már hibás. Egy valamire való család (jelen esetben ugye most az anya szemszögéből nézve) nem dobná el a gyerekét, vagy verné meg vagy hasonlók, pláne nem ölne meg. Neked hogy esne, ha anyukád veled 14 éves korában esett volna teherbe (gondolom nem, de attól még simán előfordulhatott volna) és csak azért vetet el téged, mert a szülő azt mondja. Mellesleg, ha a srác és a lányod is meg akarja tartani a babát, egyszerűen nem tudsz mit tenni vele. Nincs rá törvény, hogy elvetesd a babáját, akár a szülője vagy akár nem.
2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 A kérdező kommentje:

Utolsó,de igen van rá törvény:amíg nem nagykorú,a szülő nélkül nem dönthet!!! (pláne egy ilyen kérdésben nem!)

Pl.tudom,hogy nem ide tartozik,de nekem előrehozott érettségihez meg jogsihoz a szüleim írásba adott enegdélye kellett!

Szóval a szülő döntése az abortusz is részben...

2011. aug. 30. 18:41
 97/125 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó hozzászólásodhoz csak annyit.

Nem pont a kérdésedre válaszolok de leírom.

Párommal tervezzük a gyerekvállalást.

Ő két gyereket akar én hármat.

De mi lesz ha négy lesz és nem lesz meg az anyagi háttér.

Erre azt mondtam neki, hogy mivel az én testemben van az enyém. Te elmondhatod a véleményedet de az én testemet és az én döntéseimet én irányítom.

és én nem vettetem el, ha a tizedik gyereket is kell megszülnöm.

Ha nem akarod megtartani akkor én megszülöm te meg üsd agyon. De én nem vagyok arra képes, hogy megöljem a saját gyerekemet.

De tény én 20múltam szóval bőven nagykorú.

De azért egy 14éves gyereket is megviselheti ez a dolog.

Ha elveteti azért ha nem veteti el azért. Ha szülei rákényszerítik akkor örökké dühös lesz a szülőkre, hogy de miért tették ezt velem, ha meg megszüli akkor is fennáll ez a lehetőség.

Itt jó döntés nincsen sajnos. és bár szeretem a lányokat de néha azt kívánom, hogy nekem fiaim legyenek, hogy ne kelljen ilyeneket átélnem.

Mert azt meg valljuk be a pasiknak könnyebb a helyzet mint a nőknek.

2011. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 anonim ***** válasza:
68%
14 éves gyerek életét egy gyerek örökre elcseszi
2011. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 anonim ***** válasza:
37%
Baba ruhákat vásárolnék, babakocsit, babahordót, etetőszéket, pelenkázó asztalt, bilit, cumisüveget, pelenkákat, popsi kenőcsöt, cumikat, popsi törlő kendőket.
2011. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 anonim ***** válasza:
78%
Ja és vásárolnék előkéket is, az lemaradt!
2011. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!