Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a lányoddal, ha 14...

Mit tennél a lányoddal, ha 14 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 anonim ***** válasza:
82%

Vélelmezem, hogy te egy gondolkodó férfi vagy.

Én mindenesetre tisztelem azokat a nőket, akik mégis kihordják ezeket a babákat.

Ilyen extrém példám nincs, de van ismerősöm, aki fiatalkori becsúszott baba ellenére lett igen sikeres az életében. És olyan is, aki két boldogan tervezett gyerek ellenére elvált és egyedül maradt. Sőt olyat is tudok, ahol az anyuka betegsége miatt neveli a nagymama a (tervezett) gyereket, nagy szeretettel.

Sosem lehet tudni, hogyan alakul az élet, ezért tartom igazságtalannak előre eldönteni egy emberről, hogy jobb lesz neki holtan vagy hogy tönkreteszi mások életét azzal, hogy létezik.

2011. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/125 anonim ***** válasza:
23%

Én egy gondolkodő nő vagyok,szeretem a gyerekeket,ideig óráig,munkám egy része róluk szól,de nem vinném haza őket,úgy vagyok velük mint a tigrisekkel az állatkertben,szépek,

de otthonra nem kéne egy se.Egyrészt időm sem lenne rájuk a munkám végett,kettő sem én sem párom nem vagyunk szülőknek valók,megkiméljük a gyereket is igy,

mert nálunk kulcsos gyerek lenne,védekezünk ellene.De ha lenne 14 éves lányom és teherbe esne abortuszra vinném,vagy kitenném és küldeném a fiúkához,kettő a nőnek nem kötelező szülni,attól nem lesz nagyobb,se jobb,hogy kitud nyomni egy gyereket,azt fel kell nevelni.És aki jól neveli a gyermekét annak a 14 éves lánya nem esik teherbe,mert fel lett világosítva,és foglakoztak vele,nagyon sok félre nevelt gyerek jön hozzám,és hát a legtöbb a szülők miatt lett olyan amilyen.

És a sok meddő nő akassza fel magát szerinted,mert nem tudnak szülni?

Szerintem az szüljön aki akar,aki nem az ne,mert a gyereknmk se jó.És főként nem 10 évesen kell szülni,és nem kellenne a tizenéveseknek még szexelni,tanulniuk kéne...

2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
69%

"És a sok meddő nő akassza fel magát szerinted,mert nem tudnak szülni?" Ilyet nem írtam. Például pont nekik lehetne örökbe adni a nem kívánt babát, ha nem akarják vagy tudják felnevelni.


Egyrészt kihordani sem olyan egyszerű ám egy gyereket, mint ahogy megszülni sem az. Olvass bele nyugodtan a teherbeesés vagy a szülés topikba.


Másrészt hidd el, teljesen más másnak a gyereke, mint egy saját. Én sem szeretem a "sivalkodó kölyköket", de az enyémért tűzbe mennék. Másnak meg biztos az enyém idegesítő :)


Kíváncsi vagyok most már, te elvetetnéd a gyereked, ha a védekezés ellenére mégis teherbe esnél? Mert 100% biztos védekezés ugye nincs, viszont az abortusz gyakori mellékhatása a meddőség.

2011. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 anonim ***** válasza:
69%

Elvetetném.

Mert nem akarok gyereket,a párom,se akar.Ismerem már 10 éve nem bírja a gyerekeket,nagyon nem.Nekem sem létszükséglet,nem olyan,mint a levegő,meg vagyunk nélküle,más is tehet boldoggá,nem csak a gyerek.

2011. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/125 anonim ***** válasza:
75%
És még annyi,hogy nem érzem magam rossznak.A gyerek szeretetem(ami nem akkora hogy szüljek) meg kiélem a munkámban,mikor segítek nekik.
2011. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:
21%
Lefeküdnék a férjemmel, hogy teherbe essek és együtt várhassam az én és a lányom babáját.
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:06 Már bocs de hány éves vagy aki már gondozott kisbabát eszébe se jutt hogy egyszere 2 legyen.
2011. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:
17%
Ne mi emberek akarjuk eldönteni, hogy ki szülessen meg és ki ne szülessen meg, ez Isten feladata, nem emberi feladat.
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 anonim ***** válasza:
92%
Előző és Isten neveli fel?
2011. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/125 anonim ***** válasza:
71%

Az abortusz ellenzők szoktak gyermekétkeztetési szervezeteket támogatni, anyaotthonokat....

A gyereket valamiből nevelni kell ezt előszeretettel elfelejtik.

2011. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!