Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a lányoddal, ha 14...

Mit tennél a lányoddal, ha 14 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
74%
Hiába dolgozol a filmes iparban,,és felőlem lehet csalás a film,,,de igenis 1 élő embert pusztítanak el az abortusszal,,és ezt minden nő tudja valahol mélyen aki már szült,ezért nem értem miért írnak ilyeneket...én abortusz ellenes voltam 14évesen,,nem hagytam volna,hogy elvegyék tőlem a picit,és abortusz ellenes vagyok most 45évesen is.
2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
87%
a néma sikolyos voltam,,ez lemaradt.
2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 anonim ***** válasza:
71%
19.16-nak üzenem: amit leírtam, szóról-szóra igaz. Isten a tanúm, hogy így történt. Igenis lehetett szülői engedéllyel házasságot kötni, igenis meg lehetett beszélni a császárt. Talán bele is halt volna a 3650 grammos baba szülésébe a lányom. Szerencsésen alakultak a dolgok, ez igaz. Ennyit talán én is megérdemeltem a sorstól, ha már így alakult.
2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/125 anonim ***** válasza:
91%

hem Csak annyi hogy amit az anyuka ír na az kb. pont mesébe illő történet. Gondolom már a "szivacs" agyú srác elve szimpi volt, és szépen ment minden, szívet melengető volt. És persze hogy ennek nem áll az útjába. De pont ahogy ő is mondta más az élet.


Nem biztos hogy mindenki úgy éli meg hogy ez egy csodálatos, tök jó csak kicsit azért korai. Ha pl ugy áll elő a lány "anyu én ezt nem akartam, nem akarok még gyereket!!nee :_(:_(:_(... ." De ha már, akkor mi lenne ha lány kifejezetten nem akarja, akkor meg ráerőltetik?.. Szóval ezen lehet filózni meg úgyse lehet ott lenni mindenhol majd xy eldönti mit akar.

2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
90%
Na én azt a motoros srácot is lekaptam volna a tíz körméről az fix. Meg mi az h idegenekkel elmegy a lányom? Most hány éves a lányod?
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
70%

Felakasztanám magam, megkérdezném magamtól, hogy hol a p.csában voltam én 14 évig. Mint anya teljes csődnek érezném magam...

Ha összeszedtem magam, utána megpróbálnám helyrehozni amit el.bsztam...

2011. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az abortusz mellett, de mi van akkor, mikor:

a kis 14 éves megszüli a gyereket, és utána magasrol sz@r rá, és a szülők kell eltartsák, mert ő továbbra is éli a kis életét. Mert a valós életben sok ilyen van.

2011. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg durva, hogy mennyien bizonygatják az igazukat annak ellenére, hogy még csak hasonló sem történt velük.

Én is 14 évesen lettem terhes, az apuka egyetemre járt és mellette dolgozott. A szüleim "támogattak", de saját gyereket akartak, nem unokát, így örökbe akarták fogadni...

Mi nem értettünk ezzel egyet, vállalni akartuk a felelősséget, így külön költöztünk tőlük. Ezen annyira megsértődtek, hogy lehordtak mindennek, mindent kritizáltak, stresszben éltünk miattuk. Aztán azt mondtam, hogy elég, 1 évig nem találkoztunk, nem is beszéltünk. A lányunk hamarosan iskolás lesz, azóta kibékültünk a nagyszülőkkel, de soha egy pillanatra sem kellett vigyázniuk rá és nevelniük, csak ha ők kérték, hogy hadd unokázzanak.

Gyönyörű, okos, fantasztikus gyerek, mindenki imádja, és boldog, kiegyensúlyozott.


Szerintem nem árt ismerni a gyerekünket, és annak megfelelően dönteni vele együtt, de nem ráerőszakolva semmit. Ha meg akarja tartani, az a legnehezebb mind közül, hiszen akkor az újdonsült nagyszülőknek fel kell készülniük arra, hogy rájuk hárulHAT a csemete nevelése.


Szerintem egy ilyen helyzetben nincs jó döntés, maximum legkevésbé rossz, és azt nem lehet ráhúzni egyetlen sémára sem, mert "gyerek"függő.

2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:
100%

22/l ez a legszomorúbb,hogy a családokban ez tabu még,nem beszélnek róla,szőnyeg alá söpörik aztán megverik a lányt ha urambocsá házasság nélkül szül,akkor akik élettársiban élnek ne is szüljenek soha.Basszus nem pofozkodni kéne ha nem b*ssza meg otthon beszélni a dologról ,hogy 14 éves ne a barvó girlből világosodjon fel ostobaságokkal.

Amúgy meg kedves 22 éves,lehet hogy önnáló kereseted van ,de döntési jogod az sajnos nincs ugye?Mi az hoyg csak házzaságba lehet szülni,ilyen baromságot.

2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 anonim ***** válasza:
72%

Lusta vagy segíteni neki felnevelni, ezért inkább kioltasz egy életet. És te 27 éves vagy. Gratulálok.


Nem lusta,manapság még a huszonévesek is a nagyszülöknek kölykeznek,aztán sír a pofa ha nagyi megunja és közli,hogy már felnevelte a sajátjait,másét nem fogja.27 L-nek igaza van,nem mások nyakára kell szülni.

2011. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!