Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a lányoddal, ha 14...

Mit tennél a lányoddal, ha 14 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:01
 81/125 anonim ***** válasza:
100%

Először is, elgondolkodnék aszon, hogy hol rontottam el a nevelést, mert aki igazán meg van nevelve az nem csinál ilyeneket pláne 14 éves korban !

Erről ennyit.

2011. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:
12%

Elviném abortuszra és kövezetek meg de ez lenne a kisebbik rossz, egy 14 éves kislány szervezete a személyisége még fejlödésben van.

14 évesen én egy salier moon című rajzfilmsorozatért voltam oda gondoljunk bele ha egy ilyen lelkülető gyerek szül, ha mindenkitől megkapja hogy szégyen a terhessége, ha 3 óránként a kezébe nyomják a csecsemőt hogy szoptason

Sose tudná ellátni az anyai szerepet, a gyerek aki tudná hogy ő az anya és mégse számithatna rá. 2 gyerek élete menne tönkre talán mert a lány kihasználták egy buliban.

2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
78%
másodiknál a pont
2011. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
62%
Hülyék vagytok mind. Ha nekem jelentené be a lányom, hogy 14 évesen terhes, először is megkérném, hogy hozza el a barátját / a gyerek apját egy beszélgetésre. Ha ő is tudatában van annak, hogy mi történt és a következményeit is tudja, ergo megy pénztkeresni stb, akkor miért ne tarthatnák meg, ha mindketten szeretnék? Az unokám, kötelességem segíteni, hogy felneveljék.
2011. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó,te meg ne hülyézz ne senkit!Belőlem a lányom nem fog csicskát csinálni,pláne nem 14 évesen!

És ezt nem azt jelenti,hogy nem támogatnám,de minden hülyeségért azért nem kéne hátbaveregetni!

Ezért tart ott a mai társadalom,ahol.Ha nem fogják a gyeplőt,elrohan a ló!

Bocsi,de ezt le kellett írnom!

2011. aug. 27. 11:34
 86/125 A kérdező kommentje:

És már bocs,de 14 évesen hol tudna valaki dolgozni,8 általánossal???

Mikor több diplomás,egyetemet végzett ismerősömnek sincs itthon normális munkahelye.Akkor ilyen kis ringyók mit tudnának csinálni?

2011. aug. 27. 11:39
 87/125 anonim ***** válasza:
78%

Nem ugyanez, de: Egy barátnőm szült 18 évesen (a jóval idősebb fiúnak orvosilag elvileg nem lehetett volna gyereke...). A nagyszülők támogatták, halasztásokkal, de befejezte a főiskolát, lett jó munkája. Most 30 éves, nemsokára házasodik egy férfival, aki bevállalta az instant családot és még szeretnének több babát. A barátnőm nem bánta meg, hogy előbb lett gyerek és utána karrier. Az - igen értelmes, jófej - gyerek pedig a 3generációs háztartásban nőtt fel, normális körülmények között és bár már kicsiként tisztában volt azzal, hogy a nagymama az úr, nagyon szereti az anyukáját is.


Csak azért írtam le ezt, mert ő is kapta mindenkitől a jó tanácsot, hogy vetesse el, mert tönkreteszi az életét. És ő sem volt még érett érzelmileg egy gyerekre (8 hónapos terhesen még a Szigeten bulizott velem), de láttam, amint szépen felnőtt hozzá valahogy és előkerültek az ösztönei, amikor a baba megszületett.


Szóval szerintem a felsoroltak miatt nem ölném meg az unokám, inkább vállalnám a vele járó "kényelmetlenségeket". (Egyébként van gyerekem, úgy írom ezt, hogy tudom, mit jelent.)

2011. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
89%

Háát azért ez a 18 necces. Az a 14-18 közötti négy év azért sokat számít. Egyébként azt én is megnézném 14 évesen hol akar dolgozni, főleg olyan összegért ami egy családnak kell. Meg egyébként is suliba is járnia kellene, mert ha elkötelezi magát na most csak dolgozok, akkor 8 általánossal hova megy majd?


Meg azért nem minden 14 éves egy érett, tök jól gondolkodó kislány, aki strammul végig megy az egészen. Mi van ha még ő is gyerek és sír hogy az testvére ez meg az, babát meg nem is tudná hova tenni. Meg egész nap nézi a rajzfilmeket facebookozik. Szerintem többségben vannak akik nem szeretnének gyereket.


Mondjuk nem tudom eldönteni most mikor jó vagy nem. Csak nem vághatom rá, hogy bármi körülmény között oké. Nem tom kicsit könnyed hozzá állás 14 évesen gyereket vállalni. Főleg ha mondjuk hogy ikrek. Meg hát pénz se fán terem. Mondjuk 8 általános minimál bérrel szenvedhet, abból is lehet meglehet élni valahogy. Csak ilyenkor van az hogy ha ez ilyen egyszerű akkor mi a francért van a sok szenvedés meg társai. Ez nem áll össze.


Mert egy jó egzisztenciájú családban elhiszem hogy simán megy, meg sokban nem fogja gátolni. De aki épp saját gondjaival is küszködik, alig van pénze és akkor még rá egy gyerek háát. Persze örökbe adhatja, de nem tudom melyik jobb.


Kisbabának meg csak jó lesz, ha meg nem hát akkor ...

2011. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
82%

14 éves gyerek gyerekét a nagymami nevelné fel

a 14 éves meg járna diszkózni

VAGY el lenne cseszve az egész élete, és majd gyerekes anyukaként fog majd társat keresni - merthogy a kiscsávó biztos nem tart ki mellette egy életen át...

2011. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom, hogy anya vagy. El tudna helyezkedni, hidd el, nem havi kétmillióért, de minimálbér meglenne. Közmunkás, nagyvárosban esetleg McDonald's vagy BurgerKing. Azért tart ott a mai társadalom, ahol van, mert ilyen emberek mondják szülőnek magukat mint ti. Nem azt mondom h meg kell dicsérni, hanem szépen elmagyarázni neki hogy ez nem volt jó dolog, és ha meg akarja tartani és a srác is akkor szépen neveljék fel. Sajnálom h éltek.
2011. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!