Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a lányoddal, ha 14...

Mit tennél a lányoddal, ha 14 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
84%

nem vagyok idős, 24 éves. 19 évesen szeretkeztem először, szerintem pont időben.

Anyukám nem aggódó típus, de megkérdezte: ugye védekeztetek? Pedig úgyis tudta a választ.

A kérdező és közöttünk komoly különbség felfedezhető :(

2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim ***** válasza:
74%

Először is elgondolkodnék azon, hogy mit rontottam el.

14 évesen egy lány még kamasz, tele ellentmondással, küzdelemmel a szigorú szülői szavak ellen. De úgy gondolom, hogy itt nem kellett harcolni, mert eléggé önálló lett a lány. Természetesen 14 évesen nem kellene szülni, de a szülők hibája is jelen helyzet. Beszélgettek ezzel a lánnyal, hogy ha már szexel, hogyan kell védekezni, de egyáltalán miért szexel már....általános iskolás!! Tanulni kellene, nem éjszakázni, bulizni, csavarogni a haverokkal. Egy abortusszal teljesen tönkreteheti az életét -nem kívánom, de megérdemelné. Aztán sírjanak együtt a mamával, amikor felnőtt fejjel nem lehet(ne) gyereke. A fiatalokkal törődni kell, igenis tudnia kell a szülőnek, hogy merre jár, kik a barátai, és nuku éjszakai diszkó. Azokat a gyerekeket, akik ilyen helyzetbe kerülnek csak sajnálni tudom, mert nincs mögöttük boldog családi élet, szülői gondoskodás,szeretet.

2011. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 anonim ***** válasza:
72%

Egy pofon a minimum.De az utána való abortuszban mellé állnék.Persze ha lesz majd később gyerekem azon leszek hogy ne keveredjen ilyesmibe

Én is 14 vagyok.Még ha gondolok is a szex-re akkor sem feküdnék le ennyi idősen senkivel.Anyukám azt mondta ha bármi ilyen történik szóljak hogy mindnél előbb meg tudjuk oldani a helyzete.De azt sem 14évesen...Ő nem hiszem hogy lekeverne max sírna.Apukámtól kapnám meg a pofont...

Ha a te lányod lett ilyen akkor sajnálom :S próbáld észhez téríteni kicsit.Ha már elég nagy ahhoz hogy lefeküdjön valakivel akkor ahhoz is hogy védekezzen és ne menjen bele a fiúk óvszer nélküli "úgyis megérzem mikor kell kivenni" hülyeségeibe.

2011. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/125 A kérdező kommentje:

Hú,köszi a gyors válaszokat,csak egy elméleti kérdésről van szó,még mielőtt valaki nekem esne,hogy én vagyok a terhes vagy a lányomat nem neveltem rendesen.

Főleg a miatt kérdeztem,mert volt egy régebbi ilyen kérés (csak a lány nem ennyi idős volt),és ott pár válaszoló azt írta,hogy a szülőnek nincs joga beleszólni a kérdésbe,hogy elveteti-e:S

Na,ezen kiakadtam!!!Aztán megszüli egy 14 éves pl.azttán tessék anyuci,neveld fel,ugye? Szánalmas...

2011. aug. 23. 16:17
 15/125 anonim ***** válasza:
35%
Nyomorba szüljél te új életet,perzse tartsuk meg a sok beteget is tartusk meg a sok erőszak babát,meg a sok dizsi vécéjében fogantat.szüljünk még több éhes szájat álambácsi nyakára,családok nyakára,kislányt dicsérjük meg,és kérjük hogy ujra miharabb csináltassa fel magát,hogy ujabb csoda érjen minket,és vágjunk hozzá jó pofát,a sok árvahazás gyerek,és a senki által se szeretett otthon utált gyerekek tudnának mesélni..Te megszülöd ,te dolgod,máséba ne pofázz bele.
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 anonim válasza:
72%

Hogy itt milyen jó szülök vannak!!!

ez elég szomorú!ha jól megveritek a gyermekeiteket attól változik valami?

szerintem egy beszélgetés és elmondani neki a felelöség válalást...és rávezetni az abortuszra.

örüljön neki a szülő hogy elmondja a gyermeke hogy mi történt!!nem pedig elmenekül vagy megszüli és magára hagyja a csecsemöt(aki az unokád lenne és jobban fája ha ez történne meg)ha most a szülö nem marad higgadt akkor a jövöben ne várja hogy a gyerek segítségen kérjen bármiben is mert félni fog! és én is anya vagyok!!!!!!

2011. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/125 anonim ***** válasza:
58%

"szerintem egy beszélgetés és elmondani neki a felelöség válalást"


Persze és szegény örömnagyi még vágjon is hozzá jó pofát, és simizze meg a buksiját mi?

Ha esetleg 1x-2x pofánvágod rájön, hogy mekkora hülye volt. Jobb ha tőleg kapja meg a pofont mintha az élet adná neki...


Jó a gyerknevelést sem akkor kell elkezdeni amikor már szülni készül a 14 éves...

2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/125 anonim ***** válasza:
19%
Ti tényleg megölnétek az unokátokat???
2011. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/125 anonim ***** válasza:
66%

Én is másodikkal értek egyet. Ok szép nemes gondolat hogy mellette leszek segítek felnevelni a kislányát. Csak itt mégse arról van szó hogy "Nah, remélem most jól megtanultad hogy nem szabad csak úgy fejestül menni a világba gondolkodás nélkül, -igen, igen akkor most már nem kell vele törődnöm ugye". Szóval ha meg is tanulja ez akkor is ott marad vele hogy zaklassa tovább.


Egy pont problémás időszakban lévő gyerek próbál felnevelni egy még inkább érzékenyebb kisbabát.. fantasztikus. Szülői segítség az ok, de akkor már örökbe is fogathatná akár mint saját gyerekét. Plusz szerintem abortuszból is jól megtanulja a leckét.


És most azt feltételezem hogy normál életvitel, tehát nincsenek anyagi gondok meg semmi. Meg a szülőnek van ideje velük foglalkozni MÁR ha így alakul.

2011. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted alkalmas tetstileg-lelkileg egy 14 éves egy gyerek korrekt felnevelésére?
2011. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!