Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a barátnők akik nagyon...

Azok a barátnők akik nagyon jóban vannak, ti még egy egyetemre is mentetek vagy most azon vagytok?

Figyelt kérdés
Én is ezen gondolkozom mert már csak ebben a pár évben láthatnám a barátaimat utána úgyis jön a munka meg ott lesz a család. Nagyon rossz ötlet?
2011. aug. 24. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj oda, ha ott van az a szak, amit szeretnél végezni, és ami a hivatásod lesz később. A párom 4 barátjával ment egyetemre, abból már senkivel sem tartja a kapcsolatot. A jövőd legyen az első szempont.
2011. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség..oda menj ahol a szak amire menni akarsz a legjobb. mi sem egy egyetemre járunk mégis ugyanúgy barátok vagyunk. akivel ezt nem bírja ki a barátság,az amúgy is lemorzsolódna.

19/L

2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyik barátnőmmel sem kerültem 1 egyetemre, én az alföldön tanulok, az egyik a dunántúlra került, a másik külföldre... de interneten tartjuk a kapcsolatot, és találkákat is össze szoktunk hozni :) valamint az egyetemen úgyis szert teszel egy csomó új barátra is
2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy barátnőmmel se kerültem össze, egy ismerős sem volt azon az egyetemen ahova mentem. Nálunk nem az volt a szempont, hogy együtt legyünk, hnaem mindenki arra ment, amire neki jó volt. Bár nagyon jó lett volna még 5 évet lehúzni együtt... de így legalább lettek új barátaim is az egyetemen.
2011. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre megyek egyetemre, de egy barátnőm sincs, aki ugyanoda akar menni, mint én. Majd tartjuk a kapcsolatot neten, telefonon és hétvégén még találkozni is tudunk.
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi gimis barátaimat "elvesztettem" egyetem alatt. Mindenkinek párja lett, más egyetemre mentek, kevés idő volt találkozni, legtöbbjük más városba is ment mint én...Így ha találkozunk, s bár jóban maradtunk, mégsem az az igazi...már nem ismerjük egymás gondolatait...


Az egyetemen viszont megismertem egy lányt akivel nagyon nagyon jól kijövünk. NEm is gondoltam volna, hogy ilyen barátság is létezik...szerencsére a párjaink is amolyan "legjobb barátok" lettek, úgyhogy jól elvagyunk...


Az az igazság, hogy középiskola után már csak 1-2 igazi barát marad, hiszen egyetemen sok embernek már párkapcsolata van és sok "más" dolga...


21-L

2011. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most jut eszembe (látod mennyire jó barátnők maradtunk)...

Én a gimis egyik legjobb barátnőmmel mentem egyetemre. Mindenki irigyelt minket ezért...eltelt két év, és a folyóson úgy megy el mellettem, mintha soha nem is ismertük volna egymást...

Vicces, hogy ez csak így másodjára jutott eszembe...szép:(

21-L (az előző)


Szóval egy barátnőért ne menj ugyanarra a szakra! A jövőd az első.

(Én még a páromért sem adtam fel azt a szakot ahova menni akartam, azt meg nem akartam , hogy ő adja fel miattam, így bevállaltunk 150 km távolságot 3 éven át, amiből már csak 1 van hátra...)

2011. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Kedves utolsó! Sajnálom, hogy ez történt veled és a legjobb barátnőddel. De örülök, hogy találtál másik barátnőt :)

2011. aug. 24. 13:33
 9/9 ava87 ***** válasza:
100%
Egy egyetemre mentünk, de teljesen más szakra, karra. Meg nem is egyszerre kezdtük. De lényegtelen, korábban is egy városban laktunk, meg most is. Én amúgy egyetem előtt dolgoztam is, gyerekem is lett, de ez semmiben nem akadályozott meg, attól még ugyan úgy találkoztunk.
2011. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!