Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hűvös velem ha...

Miért ilyen hűvös velem ha akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
van egy férfi (36, egyedülálló) akivel régen jártunk, újra felbukkant de elég érdekes. már 2 hete írogat nekem, de pl. nem hív fel telefonon és az sms-ek is amiket ír olyan egyszerűek. pl volt hogy párszor írtam neki kicsit félreérthetőt, ami talán kicsit megmozgatná a fantáziáját, de azokat sem reagálta le, mintha nem is írtam volna. kezd kicsit elfogyni a türelmem, mi a fenét akar, vagy csak ennyire töketlen pö_cs?
2011. aug. 24. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

"ennyire töketlen pö_cs"


NEM. ILyen marha, mert koslat egy ilyen hülye pic_a után, mint te.


Szánalmas vagy.

2011. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? Miért vagyok pic*a? Istenem... te sem vagy 100
2011. aug. 24. 11:10
 3/9 anonim válasza:
szerintem csak barátkozni akar :)
2011. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, töketlen.

Én is ugyanezt szoktam csinálni :-/

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne az ilyen kommunikációs izékre hagyatkozz. Alap, hogy a pasik, ezeken csak alap dolgokat kommunikálnak, megbeszélnek vmit, és nem barátkoznak rajta. Tök nem nagy cucha csak annyit ír vissza bármire, hogy értem, vagy ok.

Találkozz vele , és ha nem akar, akkor meg keress mást, nincs értelme leragadni, ha nem volt köztetek semmi most akkor ez nem is nehéz, tuti találsz nála sokkal helyesebb és normibb pasit..

2011. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jártunk már csak vége lett és most újra felbukkant. persze találok nála 1000x jobbat, de most kényelmes lett volna ez ha nem ilyen töketlen. nem jön be ez nekem. szal lehet vissza sem írok neki legközelebb és akkor veszi a lapot
2011. aug. 24. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy ő vegye a lapot? sztem te nem vagy képben. az eszedbe se jut hogy valójában nem is akar tőled semmit?
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha nem akarna akkor minek írogatna napi szinten ?
2011. aug. 24. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
szerintem döntésképtelen...elég baj,hogy 36 évesen sem tud egyértelműen fogalmazni az ürge...biztos fél valamitől :/
2011. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!