Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sötétbarna hajú és barna...

A sötétbarna hajú és barna szemű emberekben mind van egy kis roma vér?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszita ,csak kíváncsi.
2011. aug. 24. 20:01
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg tanulmány szerint magyarok mongoloidok voltak, de abban szinte mindenki egyetért (mármint tudós bácsik/nénik ugyebár), hogy igen sok közünk volt az Ázsiai népekhez. Nos, ha megnézed az ázsiai térséget, nem igen találsz olyan embert, akinek ne sötét haja és szeme volna.

Olyan baromságot meg még nem hallottam, hogy bármiféle közünk lett volna (rokonsági szempontból), a germán népekkel...

Amúgy, ahogy itt valaki már említette, a kék szem egy genetikai mutáció, a barna az "ősi" szemszín.

Ezek szerint mindenki cigány lett volna? LOL

Inkább művelődj még picit szívecském, mielőtt leégeted magad (még ha névtelenül/arctalanul is) egy nyilvános fórumon.

L/24

2011. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

drágám, a tudós bácsik meg nénik meg akarják alázni a népedet azzal ,hogy azt hazudják ,hogy ázsiai hordáktól származtok.

A kék szem az ősi szemszin, például ott volt Atlantisz ahol a germánok ősei egy fejlett civilizációt építettek fel.

2011. aug. 24. 21:15
 43/59 anonim ***** válasza:
Jaj persze, mint Hitler :)
2011. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim válasza:
100%
Te jó ég kérdező, remélem csak szórakozol most, mert ennek agyhalott feelinged van -.-
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

Világos szem = genetikai hiba, azaz barna szemű, hajú "cigányoknak" egyszercsak nem cigány gyereke lett.


Ma is, mivel a világos recesszív gén:

két barna szemű/hajú embernek (cigánynak?), ha mindkettejüknek a recesszív szem/hajszíne világos - nem "cigány" gyereke születik?


:D

2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek eredetileg sötét hajúak és szeműek voltak úgy 11 ezer évvel ezelőttig. A szőke haj és a világosabb szemszín csak ekkor jelent meg genetikai mutációként.

Ezért vannak ma is túlnyomó részben sötét hajú és szemű emberek.


Roma vér a szőke hajú, kék szemű emberekben is ugyanúgy lehet, mint a sötét hajú és szeműekben. Akár benned is.


Akkor talán ennyit a kérdésben szereplő butus teóriáról. :)

2011. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mégiscsak rasszistának tűnsz te kérdező...

Nem is értem, minek tagadtad az elején, ha később ilyeneket írsz.

Többiek, felesleges veszekedni vele, csak polgárt pukkaszt. Legalábbis én nem tudom komolyan venni.

2011. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi magyar ember barna hajú-szemű!:)
2011. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim válasza:
100%

Miért, te visszatudod vezetni 1600 előttre h osztrák vagy és nincs benned cigány? kétlem.

amúgy nem egy tökfehér és világos hajú cigányt ismerek és csak akkor jössz rá h az ha meglátod pl a nagyanyját aki koromfekete..

2011. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

A kék szem az ősi szemszin, például ott volt Atlantisz ahol a germánok ősei egy fejlett civilizációt építettek fel.


Te vagy hülye vagy, vagy látens náci:DDD

2011. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!