Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sötétbarna hajú és barna...

A sötétbarna hajú és barna szemű emberekben mind van egy kis roma vér?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszita ,csak kíváncsi.
2011. aug. 24. 20:01
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
rasszista vagy, nagyon is!!!!
2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

ma 21:15


Viszont a Mu nevezetű kontinensen, ahonnan az atlantisziak tudása ered, főleg sötét hajú népek éltek.

2011. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

behalok xD

igen, biztos minden sötét hajú/szemű ember cigány...

nekünk a családunkban 1 cigány sem volt, aztán anyukám mégis sötét hajú/szemű, kreol bőrű.

a szerb, zsidó, görög őseinktől örökölte.

én meg szőke kékszemű, kreol bőrű vagyok. az itt nyaraló németek rendszeresen németnek néznek...

de akkor biztos süt a vonásainkról, h cigányok vagyunk XD

2011. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ősmagyarok is biztos romák voltak.
2011. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
100%

Nekem is kicsit barna a bőröm a szemem meg a hajam barnás szőke és nem vagyok roma

szüleim apa ágról német

anyai ágról szlovák

le szoktat romázni de nem figyelek rárúk mert én elfogadom magam hogy ilyen vagyok

te meg nem fogatsz el másokat a származásuk alapján

2012. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 hazi78 válasza:
79%
A mi családunkban érdekes szinte mindenki barna hajú és barna szemű. (unokanővérem tejfehér hajú és nagyon világoskék szemű) A dédanyám apai ágon Szicíliából származott tehát olasz. Ebből adódóan bár a bőrszínemen nem látszik születésem előtt "megpecsételődött a sorsom", hogy barna hajú és szeműnek születtem. Igaz hogy az édesanyámnak az arcvonásai olyanok mint a perzsáké neki kicsit barnább is a bőre de közel sem olyan mint a cigányoké. Cigányoztak már le engem is de hát mit mondjak? Aki hülye az hülye. Te pedig igenis RASSZISTA VAGY!!
2012. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
a délszlávok és a törökök közt ugye nyilván több a sötét hajú:) nekem is vannak szerb-horvát őseim, ehhez fekete a hajam, hófehér a bőröm... nyáron legfeljebb leégni tudok... de engem is néztek már cigánynak... cigány nincs bennem, de a családfám alapján magyar sem túl sok:D
2012. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

igen, minden barna hajú és szemű ember cigány.

és ezek szerint minden német ajkú náci. xD

2012. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
A gyakoriról kell megtudnom,hogy cigány vagyok.. xD Sötét barnásvörös hajam van és ugyanolyan barnásvörös szemem,de teljesen fehér bőröm. Konkrétan világítok,mégis cigányoztak sőt kínaiztak már le (mandulább alakú a szemem,de esküszöm egy kínai sincs még ismerősi körben sem,nemhogy a családban...)
2019. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!