Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetek nekik, hogy...

Hogyan segíthetek nekik, hogy többet lehessünk együtt megint?

Figyelt kérdés

Szia.

Az egész ott kezdődött,hogy apukám és anyukám elváltak.

Anyukámnak van egy elég jól működő párkapcsolata.Apukámnak is 3.-dik éve volt egy barátnője,de 2-3 hónapja összevesztek ,azóta nem is találkoztak.

Viszont a nőnek nincs családja,úgy hogy anyukámmal összebarátkoztak.Nem tudom,hogy azt sem,hogy miért de így lett.

Tehát apukám exbarátnője most anyum legjobb barátnője.

Ezen kivűl anyukám anyja,vagyis az én nagymamám mostanában rengeteget van egyedül mivel anya folyamatosan az "új" barátnőjével van.

Engem is eléggé hanyagol,egyszerűen próbálja szinten tartani magát,hogy úgy látsszon neki is sok pénze van,közben ez nem igaz.

Anyagilag nagyon le van égve,és kb. épp a tankönyveimre elég a pénze.

Egyszerűen nem foglalkozik velem és a mamámmal,hanem eljárkál,általában ezekkel a kibúvókkal : "Fiatal vagyok még,hagy élvezzem az életet" vagy "Nyár van,nem ülhetek egész nap itthon".


Hogyan segítsek a mamámnak,hogy ne legyen ilyen szomorú anyukám miatt ?


2011. aug. 25. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem a te felelősséged, rendes vagy, de ne vállald fel. A mamád felnőtt.
2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint te azért tartsd vele a kapcsolatot, de ne menj anyukád helyett is. Anyukádnak is jár egy kis kikapcsolódás, de persze a realitás határain belül.
2011. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!