Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyem? Külön valt az utunk...

Vigyem? Külön valt az utunk gyermekem apjaval. A lathatast minidg megoldom. Aza a problemäm, hogy amikor vissza kapom a gyereket nagyon nem szepen beszel velem. Olyanokat mond.

Figyelt kérdés
hogy öljem meg magam nem szeret,felejtsem el mert ö biztosra tudja hogy az apjanal fog elni.
2009. ápr. 17. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi volt az oka a válásnak? Ha neked lett új férfi az életedben, akkor nem keserűségből teszi ezt a nagymama? Nem azt mondom, hogy ettől ez nem hatalmas hiba, mert a gyereket ebbe belevonni nem szabadna, de legalább tudnád az okot és el tudnád magyarázni a gyereknek, hogy miről van szó. Miattad váltatok?
2009. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

14:32-esnek

Nem, valóban nem magától talál ilyesmit ki a gyerek. De ugye te is hallottál már a tévé, videó stb. káros hatásáról. Tudnak kombinálni a gyerekek, hidd el, tapasztalatból mondom. Egyébként se egyértelmű, hogy a háttérben az apa családja áll, kár volna összeugrasztani őket puszta feltételezés alapján.

2009. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Oké, igazad van.

Csak feltételezem, hogy egy négy éves nem találkozik máshol olyan szituációval, hogy ez jön a szájára, pl. nem néz egyedül olyan műsort, ahol ezt hallhatja.

2009. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az utolsókhoz csak annyit,hogy amikor elmentem a bölcsöde elött az egyik gy. mondza a másiknak: K***Va anyád....
2009. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
6 evig voltunk együtt,a gyerekkel nem foglalkozott,mindig egyedül voltam,ö inkabb a haverokkal csavargott.en hagytam el mert belefardtam hogy ha este is haza esett..23:00 orakor akkor is kirangatott az agybol hogy enni ker.a gyereket lelkileg terorizalta.stb.nem bantam meg hogy külön mentünk,persze en voltam az anyja szemeben egy jo nagy k...a!de mar megszoktam tölle.sose voltam a kedvence.
2009. ápr. 20. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!