Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok be a közös...

Mennyi pénzt adtok be a közös kasszába, úgy hogy még otthon laktok a szülőkkel?

Figyelt kérdés
Jövő hónap elejétől kezdek dolgozni. Az első munkahelyem lesz,minimálbéres fizetéssel,és a próbaidő után elvileg étkezési utalvánnyal.Az lenne a kérdésem,hogy mennyit "illik" beadni a közös kasszába? Tudom,hogy nagyon sokba van fenntartani egy lakást, a közüzemi díjaktól kezdve az étkezésig,de szeretnék magamnak is félretenni,gyűjtögetni hiszen nem tudjuk mit hoz a jövő. 20/N
2011. aug. 25. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Nálunk egy tizest kell havonta, egyszer kellett 20-t, mert kellett több pénz a szülőknek.
2011. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szüleiddel beszéld meg.Én konkrétan nem kértem a fiamtól pénzt,úgy beszéltük meg, hogy havonta x összeget külön számlán gyűjt.Esetleg felajánlhatod a rád jutó rezsit, meg a kajába valamennyit.
2011. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg a szüleidet.
2011. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Kérdezd meg a szüleid, esetleg a kaját te állod az egész családnak a hónapban, a többit a szüleid. Plusz, ha tudod akkor az internetet, telefon számlád/telefon feltöltésed.

2011. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

hát én mikor még dolgoztam akkor az étkezési utalványokat adtam le(kb. 12 ezer ft) plusz még vásárolgattam: pl.. öblítőt, mosóport, kéztörlőkendőt, meg olyanokat amiket én is használok.. bár a szüleim sosem mondták meg hogy mennyit kérnek, és nem is nagyon hozták szóba hogy mik a követelményeik ahhoz hogy otthon lakhassak.Üljetek le a szüleiddel és beszéljétek meg: pl.. minimálbérből annyit adj amennyit te is félre tudsz rakni..vagy, egyszer te vásárolsz be máskor meg a szüleid..

remélem tudtam segíteni

26/L

2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
25 ezret, de én 500-at keresek. Minimálbérből 10 ezer reális.
2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondta,hogy amennyit gondolok,DE ha netán kevés lenne,akkor az lenne baj... Egyébként 25.000 Ft-ra gondoltam,és ha lesz étkezési utalvány,akkor annak a félét még odaadnám. Szerintetek?
2011. aug. 25. 14:03
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

14:02-es vetítesz?mi a szakmád?

ennyit keresel és még otthon laksz?ez furcsa

nem kell válaszolni ha nem akarsz


de hogy ne csak off legyek 380-at keresek és átvállaltam a lakáshitelt, 65-90.000 árfolyamfüggő, de a felső szint az enyém, külön bejárat, külön kert, külön élettér

2011. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező miért nem mész külön?

Mármint külön költözni. Ott is fizetni kell, csak ott a "magad ura" lennél.

Én ha már fizetnék valahová az fix, hogy nem itthon lenne. Ha már fizetek, akkor éljek külön.

2011. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

30% szuleidnek (etel-ital, lakas, szamlak)

30% Neked koltopenz.

30% gyujtes a bankba

10% gyujtes, kezenlevo penz, hirtelen kiadasokra.

2011. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!