Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül "késői gyerekek"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akik akkor születtek amikor már nem voltak olyan fiatalok a szüleik, pl amikor én születtem anyukám 36, apukám pedig 39 éves volt, azóta eltelt 21 év.

Akik ilyen helyzetben vagytok ti mit szóltok ehhez?Nem zavar a nagy korkülönbség?

21f


2011. aug. 25. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

anyu 35 volt apu 30. És nem zavar a nagy korkülönbség anyu az egyik legjobb barátnőm is apuval is jól el vagyok. Van anyu előző házasságából egy 30 éves bátyám és apu előző házasságából egy nővérem ő 25 vagy 26 éves őt nem ismerem. Bátyámmal is remek a kapcsolatom. Régen vágytam egy kisebb testvérre de mára ez a vágyam elmúlt. :)

17/L

2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, igaz még csak 15 éves, szüleim most 50évesek. Engem egy picit zavar. Úgy érzem kevesebb időt lehet velük mint a tesóim :/ Meg hát furcsa egy kicsit hiszen vannak olyan oszt táraim akiknek jóval fiatalabbak a szülei. De is inkább a fentiek miatt. Maga a korkülönbség nem zavar:)
2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
*De ez is inkább
2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Anyu 31 volt, apu 34 amikor születtem, és első gyerek vagyok :D Kiskoromban zavart, h mindenkinek huszonéves szülei vannak az oviban, nekem meg már majdnem 40 volt mind a kettő, de már megszoktam :)
2011. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám 30 éves volt amikor meg születtem, 18/F vagyok. Apukám akkor volt 38 éves. Nővérem 27 éves bátyám aki csak fél testvérem ő meg már 30 éves. ez van sajnos. Engem személy szerint ez nem zavar, bár legtöbb osztálytársam szülei fiataloknak mondható ez kicsit zavar de vannak még rajtam kívül jóval késői gyerekek is.
2011. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Anyu, apu 37 volt, amikor születtem. Engem nem zavar.

16/l

2011. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem,nem zavart,csak furcsa volt,hogy nagymamámnak nézték anyámat,40.é.volt.Apám 39.é.Én 0.é.
2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apósom( most 60 éves) volt késői gyerek de nagyon, mert már a tesója szült( 25 évesen )amikor őt szülte az anyukájuk. Elmondása szerint neki annyiban volt rossz a dolog, hogy ő még elég fiatal volt amikor meghaltak a szülei, na és nem tudott igazán jó testvéri kapcsolat kialakúlni köztük,hisz szó szerint az unokatesóival nőtt fel.
2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem anyum és apum is 34 volt mikor születtem. Régen zavart mert az oviban nagyon sokat piszkáltak érte...Ugye sokaknak akkoriban lehetett mondjuk az anyjuk 25-30 éves, az enyém meg már lassan 40 volt. Vagy pl egy bácsi rendszeresen megkérdezte ha sétáltunk, hogy "Kijöttél a nagyival sétálni" és a felesége szólt rá, hogy fogja be a száját inkább... Pedig azért 40 évesen nem volt még annyira öreg, sőt...Sokáig úgy voltam vele mikor valami bajom volt, hogy 34 évesen már minek vállaltak gyereket, hiszen már öregek voltak. De mostani eszemmel 34 évesen még bőven nem öregek.


De egyébként ha megnézed a mostani fiatalokat, sokan 30-35-38 évesen szülnek először. Szóval ez már nem számít tényleg olyan későinek a mai világban.


22/L

2011. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyum 41 éves korában szült, apum ekkor 42 volt.

Egyik barátnőmnek az anyja már majdnem 50 éves volt amikor született, 11-12 évesen ismertem meg, akkor már nyugdíjas hatvanasok voltak a szülei.

2011. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!