Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felcseperedett gyerekek. Van...

Felcseperedett gyerekek. Van még a szülői házhoz kulcsotok?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Nyomán tenném fel a kérdésem megforditva.
2011. szept. 7. 20:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Hogy a jóégbe ne lenne? Milyen kérdés ez? Nem albérlet a szülői ház, ahonnan le kell adni a kulcsokat! Te leadtad annakidején?
2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem. Régen költöztem el, és azt hiszem nem adtam le. De már nincs meg.
2011. szept. 7. 20:30
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Megvannak.

Persze sokszor odaszólok, ha megyek, nehogy megzavarjam őket valamiben :)

29N

2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a nagymamámhoz is van kulcsom:)
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fiamnak van.Bár már régen nem itt élnek, de ez a lakás nekik mindig otthonuk marad.Ide bármikor jöhetnek hirtelen, váratlan, egyszerűen csak beállíthatnak.Haza jönnek.
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

A szülőknek sincs a miénkhez, és természetesen nekünk sincs az övékhez.

Nálunk csak összezördülésekhez vezetne, jobb a békesség.


A gyakorlati haszna elég kevés ahhoz képes, mennyi vitára adna alkalmat.

2011. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van :) Nem egyszer akkor mentünk haza, amikor nem voltak otthon, így praktikus. Most nem kell haptákba állniuk, ha hazamegyünk :D
2011. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
igen. pedig nem is ugyanabban a városban élünk. 35/N
2011. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont most kérdeztem anyámat, hogy ha elköltözök, vissza kell-e adnom a kulcsokat. Azt mondta, neki vissza kellett, de én tartsam csak meg. Mamámhoz is van kulcsom. Nekem fura is lenne, ha itthonra nem lenne. Nagyapámnak is van ide kulcsa. Sose lehet tudni, mikor lesz rá szükség.
2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim elváltak. Anyukámhoz is van kulcsom, és apukámhoz is (bár nála sosem laktam mióta elváltak) és még a nagyszüleimhez is van. Bárhova is megyek közülük haza megyek.
2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!