Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítógépviták voltak már a...

Számítógépviták voltak már a családodban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 09:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha te nem vagy gép függő biztos beleegyezel, hogy mondjuk kikerüljön a nappaliba a számítógép, vagy anyudék szobájába stb....


Amúgy sok vita volt nálunk is Öcsém wow-ozna nagyanyám meg állandóan farmerama-n kapálna! Végem van mikor egymásnak esnek!

2011. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nagyanyám meg farmeramán kapálna... xD


Nem vagyok gépfüggő, el tudom magam mással is foglalni. Bérházban lakunk, szal nincs nappali, meg az én szobámba szg-es íróasztal van, nem sima íróasztal. Mit kezdenék a felesleges hellyel? Egyébként csütörtökön jön meg a laptop.

2011. aug. 26. 10:37
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk régebben sem voltak belőle viták. Most már van külön laptop, de ha pl nincs kedvem bekapcsolni, de valamit meg kell néznem, Párom odaadja, de Tesómékkal sem volt ilyennel gond otthon.


Amúgy a számítógép pihenéséről érdekesség: 0-24órás telefonos ügyfélszolgálaton dolgozok, a gép szinte 6éven belül max 2-3x lehetett kikapcsolva... :D max ki-bejelentkezünk, legtöbbször még újraindítás nélkül. :)

2011. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!