Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi életed egyik legnagyobb...

Mi életed egyik legnagyobb fájdalma?

Figyelt kérdés
túl tudtad magad tenni rajta?
2011. aug. 26. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám halála. 13 éves voltam mikor meghalt autóbalesetben amit egy részeg sofőr okozott. Ennek már 18 éve. Megtanultam együtt élni a hiányával de örökké fáj.
2011. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
életem legnagyobb fájdalma azok a pillanatok, amikor nem álltam ki önmagamért, ezzel saját magamnak, gyermekeimnek okozva szenvedést és szomorú életet.
2011. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az amikor képtelen voltam jobbá tenni az életem csak tűrtem némán és magamban egyedül szenvedtem várva hogy a sült galamb a számba repüljön.

Sose tudtam megbocsátani magamnak emiatt a düh és az undor még mindig kínoz.

2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb tragédiája? Hogy nem ismernek a szüleim, nem tudnak rólam semmit. Hogy egy álszent és felszínes kapcsolat volt közöttünk mindig is és az is marad.Hogy ökölbe szorul a kezem,ha anyám felhív telefonon. Hogy már 20on felül vagyok, de még mindig úgy érzem, hogy hiányzik egy szerető anya. Ezen felül meg van mindenem, bármim lehet,amit szeretnék, ez lehet tárgyilagos, lehet baráti kapcsolatok,szerelem,férfiak, szex, randevúk,szép ruhák, szép arc,pénz.Mégis azt állítom,nincs semmim és feleslegesnek érzem magam kb 12 éves korom óta...
2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
15.35 vagyok, de igen nagyrészt ezen túl tettem már magam, és próbálom nem sajnáltatni magam.Csak néha vannak rossz pillanataim...
2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az, hogy a szüleimnek nem kellettem. hogy szegény mamám nyakára adtak, aki nagyon beteg, és neki kellett törődnie velem, míg ők évente adtak hírt magukról, és csak kritizáltak. és az, hogy sosem volt önbizalmam, és utálom, hogy hagyom magam eltaposni.
2011. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mikor meghalt a legjobb barátom :( Lassan 2 éve.

Nem lehet túltenni magad rajta, csak enyhül a fájdalmad!

2011. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!