Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira vágyom már a szerelemre!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom se,pedig lehetett volna,de én nem akartam csak azért összejönni vkivel,hogy legyen pasim.

Már annyira vágyom a szerelemre,hogy elmondani se tudom!:( Mindig voltak akik tetszettek,de ők rám se hederítettek(nem csak a "menő" csávókat veszem észre,sőt,a kigyúrt,beképzelt állatoktól kiráz a hideg).Már január óta tetszik egy srác,egy suliba járunk,de a szemezésen kivül nem történt semmi,eléggé félénk vagyok az olyan srácokkal szemben akik tetszenek nekem,de másokkal nem.Azt hittem,hogy majd a nyáron elfelejtem,de nem így lett,mindennap rá gondolok,nézegetem a fészbúkját,és olyan rossz.Szeretném megismerni,de attól félek,hogy nem tetszem neki.Még sose találkoztam hozzá hasonlóval.


2011. júl. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D aranyos.
2011. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bökd meg.Manapság divat.
2011. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az emberek azt szokták, mondani, hogy "meglátod akkor jön ha nem számítasz rá" :)


Ezt a gyerekek beveszik még...


DE! ha valamit is el akarsz érni ebben a kib@szott életben akkor tenni is kell érte!


Járj emberek közé, olyan helyekre ahol sok ember van és járj nyitott szemmel! Ne szobrozz , mosolyogj , ne gyámoltalan kis seggluknak néz ki hanem egy magabiztos lánynak!

27/f

2011. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

írjál neki fészen üzenetet :)

ha meg nem tetszel neki úgyis rájössz útközben...nem előnyös hogy a lány kezdeményez mert a fiúnak kéne de aki nem mer az nem nyer.

16/F

2011. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:)

Én is gondoltam már rá,hogy írok neki,de mi van,ha ő kezdeményező típus,és nem szereti ha a lány teszi meg helyette?

Ez a járj nyitott szemmel dolog....járok társaságba,bulizni,ide-oda,jelentkezők vannak,de legtöbbször buliban,meg diszkókban,én meg ott nem szeretek ismerkedni.De a kérdésem utolsó mondata nem elhanyagolandó:)

2011. júl. 28. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyu ha próbálkozol legalább lehet eredménye. Ne várd a szőke herceget, mert az nem jön el a Shrek-ben is sokat késet...

Próbáld meg, mert ha nem próbálkozol az fix hogy nem győzöl. Legalább adj esélyt a dolognak.

2011. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fészen az ismerősöd, vagy csak külső szemlélő vagy?
2011. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
külső szemlélő:)
2011. júl. 28. 22:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Én aszondom próba cseresznye, lépj felé te.

Amúgy meg ahogy Virág elvtárs mondta: Az élet nem habos torta. Én 19 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm pedig tettem érte sokat.Szívás. Ez van, ilyen az élet :D

2011. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát akkor elsőnek sztem jelöld be :)
2011. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!