Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 17 éves leszek nyáron (lány), és szerintetek ez normális h nem vágyom a szerelemre?!

Figyelt kérdés
17 éves leszek nyáron(lány),és szerintetek ez normális h nem vágyom a szerelemre?! eddig egy fiúval jártam akkor is 13 évesek voltunk és kb 2 napig tartott: D Sokaknak leesik az álluk h nincs barátom,mivel szerintünk "kedves,és szép vagyok."Most leköt a tanulás,nyelvvizsgára készülök,barátokkal vagyok.Jó néha azért jó lenne ha lenne vkim,de nem tartom létszükségletnek a szerelmet,simán megvagyok nélküle.Ez normális? Más is így van ezzel vagy velem van a baj?
2011. febr. 12. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:)

Szerintem semmi baj nincs veled.

Nekem eddig három barátom volt, de most, hogy nincs, nem érzem létszükségletnek, hogy legyen. Persze ha megtetszene valaki, akkor biztosan nem így lenne, de ne aggódj ezen. Majd jön valaki, aki miatt érdekelni fog a dolog. Van, aki már 13-14 évesen nem képes pasi nélkül létezni, és van, aki egy kicsit később ér. Csak nyugi:)

18/L

2011. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szerelem továbbra is egy emberi ösztön..

És szintén emberi hogy nem követjük az ösztöneinket, úgyhogy ebben semmi meglepő sincs. kérdés viszont:

nem hiányzik a szex?

2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20F
2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok..de gondolom ez leesett a kérdésböl: D ...így nemtudom milyen tehát nem is hiányozhat.Csak olyan rossz látni h a sok 14-15 évesnek már egy éves kapcsolata van,és bevallom akad jelentkező szép számmal...de egyik sem tetszik: /
2011. febr. 12. 19:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Te még nem ismerted meg azt az embert, akibe igazán szerelmes tudnál lenni, nem voltál szerelmes, ezért nem is tudod milyen az igazi szerelem.


Hasonlóan droghoz, aki nem tudja milyen a hatása, annak nem hiányzik.

2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen, lejött, hogy még nem voltál fiúval.

de nemtom, nekem amikor első alkalom volt, akkor is vágytam rá.. tudatosan.

szóval "még nem próbáltam" de tudtam hogy most mi lesz és jött természetesen.. és nem olyan lány volt aki egyszerűen nekem való volt vagy akibe beleszerettem, hanem egy nő sok másik közül, teljes csodás valójában, és egyszerűen tudta mi a jó :)

2011. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

megint lehagyom az aláírást..

20F

2011. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
: D semmibaj,hát persze valamilyen szinten mindenki vágyik "arra"..De majd a szerelmemmel szeretném elöször.Ami vicces mivel,nem érzem magam késznek a szerelemre..És sok embert csodálok azért mert olyan könnyen egyik napról a másikra szerelmes tud lenni,és ha szakit vkivel akkor könnyen tovább tud lépni.Nekem ez sosem menne: /
2011. febr. 12. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:

hát.. így már bonyolultabb.

én sem értem ezt, de lehet ők mást érnek meg szerelemnek mint amit te éreznél vagy ilyesmi..

és személy szerint értékesebbnek tartom, ha uralod az agyad, de hát én már csak egy "öreg" harcművész vagyok.

20F

2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
: D hát igen szörnyen öreg vagy már: / : D nekem a szerelem nem merül ki abban h szörös plüssdögöket adunk egymásnak és egynap 60 szor kimondjuk h szeretlek,másnap meg szakitunk...Ha egyszer azt mondom vkinek h szeretem akkor én azt komolyan gondolom,és bármi történjék szeretni fogom,nem dobom az elsö adandó alkalommal.Kicsit naiv de még hiszem h van szerelem,és nem csak ez a mesterkélt valami amit annak hisznek.
2011. febr. 12. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!