Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó vagy rossz ha a párom...

Az jó vagy rossz ha a párom nem tudja megmondani miért szeret?

Figyelt kérdés

Ha kérdem miért szeret akkor azt mondja nem tudja. Az egész lényemet egyben szereti valamiért, de nem tudja részekre bontani. Tud rólam jókat mondani csak magát a kérdést nem tudja megválaszolni miért pont velem szeretne megöregedni.

Evvel ti is így vagytok?


2011. aug. 27. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát pont ilyen az én párom is,elmondja miért szeret,mit szeret bennem,de nekem ez elég is :D
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindig mindent meg magyarázni, vannak dolgok amik úgy jók ahogy vannak minden magyarázat nélkül!
2011. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem mond néha dolgokat, olyan dolgokat amik együtt történtek és tetszettek neki bennem...

Egyébként ez nem lényeg szerintem:)

2011. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát én fiú lévén mindig szavakba tudtam önteni az érzéseimet. Persze csak nagyon ritkán osztottam meg ezt a környezetemmel.

Viszont szerintem az is teljesen normális amit te állítasz. Sok férfi nem meri, nem akarja vagy egyszerűen nem tudja elmondani, hogy miért szereti a párját. Főként azért, mert nem is keresi azokat a dolgokat a párjában.. Egyszerűen szereti és kész. Teljesen máshogy gondolkozik a két nem. Más dolgokra figyel, más dolgokra pörög be stb.

El sem tudják képzelni a nők, hogy mit észre nem vesznek a férfiak rajtuk.

2011. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

megse kellett volna kérdezned :D

én rájöttem,addig jó amíg nem tudod megmondani,mit szeretsz a párodban :D

ha már megtudod mondani,szerintem igazából nem is szereted már annyira

én így vagyok vele :P

ha szeretek egy fiút,nem azért szeretem,mert pl fekete haja van és barna szeme,és izmos teste,vagy mert olyan hülye mint én :D

hanem csak úgy szeretem :))

2011. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A párod egyszerűen TÉGED szeret. Szerintem ez így a legjobb, mert így legalább nem kell állandóan azon aggódnod, hogy elég ilyen vagy olyan vagy-e még. Az ember folyamatosan változik, semmi sem állandó benne, ha az egész lényedet szereti, változásokkal együtt mindig elfogad majd. Ha csak bizonyos tulajdonságok tetszenek neki, kiábrándulhat belőled, ha ezek megváltoznak. Szóval a helyedben boldog lennék.
2011. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagy a hőség!
2011. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

az utolsó hozzászólót nem értem..

2011. aug. 27. 13:25
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

nem bántani akarlak, de ez tipikusan egy olyan dolog amivel a nagyon unatkozó nők szoktak foglalkozni és rátelepednek a párjukra

veled van?

kitart melletted?

átsegít a dolgokon?

akkor is jó vagy neki ha betegen smink nélkül fetrengsz?

ne haragudj, de lehetne annyi érzelmi intelligenciád, hogy a tettei alapján ítéled meg az embereket és nem kérdezgeted és kergeted őrületben azt a szerencsétlent azzal, hogy szeret?igen?és miért?

ha nem a tettei alapján ítéled meg a párodat nem vagy alkalmas a párkapcsolatra...

ha ezt sokéig játszod el fog hagyni, mert elege lesz abból, hogy azt várod tőle, hogy Shakespeare legyen és unos untalan a szépségedet, szeplőtelenségedet stb fényezze és nem lehet csak saját maga aki szereti a párját


ez csak arról szól, hogy szeretnél magadnak minél több dícséretet kicsikarni

én a párod helyében bezárkóznék előled és egy jó pár hónapig még azt sem mondanám ki, hogy szeretlek, mert nem érdemled meg, ha ki akarod kényszeríteni a válaszokat minduntalan


bár lehet, hogy ott kéne hagynod, hogy lehessen egy normális barátnője

te pedig keress magadnak valakit aki minden nap az egekig magasztal szavakkal, aztán ha bajod van akkor otthagy és melletted összeáll ezer másik nővel

egy pasi mindig gyanús ha sokat beszél arról, hogy miért szereti a párját

2011. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

78%os

én nem azt írtam hogy orrba-szájba ezt kérdezgetem tőle

egyik nap megkérdeztem ő meg mosolygott és azt válaszolta nem tudja, csak úgy szeret, engem

a téma itt le lett zárva, szerintem már el is felejtette

hol írtam én, hogy evvel b@sztatom folyton?

ennyire ne húzd fel magad :S

nem életbe vágó volt a kérdés csak gondoltam szabadnap lévén kiteszem, hogy vajon mások hogy vélekednek róla

2011. aug. 27. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!