Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó vagy rossz ha a párom...

Az jó vagy rossz ha a párom nem tudja megmondani miért szeret?

Figyelt kérdés

Ha kérdem miért szeret akkor azt mondja nem tudja. Az egész lényemet egyben szereti valamiért, de nem tudja részekre bontani. Tud rólam jókat mondani csak magát a kérdést nem tudja megválaszolni miért pont velem szeretne megöregedni.

Evvel ti is így vagytok?


2011. aug. 27. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikusan olyan kérdés, amit nem szabad feltenni a férfiaknak, mert agybajt kapnak :) Csak a nők bonyolítják ennyire túl: nézd meg, még azon is agyalsz, vajon jó volt-e a válasza és mit jelenthet. Ő csak örül annak, hogy vagy, nem hiszem, hogy ennél többet gondolkodna a dolgon. És ez így van jól.
2011. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

nem húztam fel magam a te életed úgy teszed tönkre ahogy akarod azzal cseszteted a párod amivel akarod,

feltettél egy kérdést és válaszoltam, ha csak nyáladzó válaszokat vársz akkor sztm nem itt kellene a GYIK-on feltenned

másrészt, úgy kezdtem a kommentemet, hogy nem megbántani akarlak..nem?akkor mi a baj?az igazság mindig fájdalmas..ez van

ha nem központi téma nálad akkor nem teszed fel, ennyi...

2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

rendben :) nincs baj

amúgy tényleg nem volt belőle vita vagy bármi

nem vártam nyáladzó válaszokat

vagyis nem is olyat vártam a páromtól hogy azért mert szép hosszú fekete hajam van, hanem inkább viselkedésileg

de hát ha nem tud akkor nem :D nem baj

igazából nem zavar, csak kiváncsi voltam

2011. aug. 27. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt neked tudnod kéne....

Én ha valamin mindenképpen agyalni akarnék, akkor inkább az késztetne rá, ha ilyen kérdésre a férjem azt mondaná, hogy azért szeret, mert mondjuk kedves vagyok, aranyos, vicces, házias. Sokra mennék vele! Hány ilyen nő is van a világon? Szerintem rengeteg. Akkor mindenkit, aki a felsorolt tulajdonságokkal bír, ugyanúgy tudna szeretni, mint engem? Vagy ha éppen rosszabb napom van és ezek a tulajdonságok nem érvényesülnek, akkor már nem is szeret?


Tudod, ha valakit szeretünk, azt a hibáival együtt szeretjük, nem lehet pár tulajdonságot kiemelni.

Biztos vannak olyan tulajdonságaid, amik a párodnak különösképpen tetszenek, amik hozzásegítették ahhoz, hogy beléd szeressen, de ha már tényleg szeret, akkor mindenestül szeret.


Úgyhogy ne nyaggasd szerintem ilyen, ne haragudj, de butuska kérdésekkel. Ha csak pár tulajdonságod miatt akarna veled megöregedni, az azt jelentené, hogy nem vagy neki pótolhatatlan.

2011. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, igazából sokat segített a válaszod : teljesen igazad van :)
2011. aug. 27. 20:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sose kérdeztem meg a páromtól, hogy miért szeret engem... Mondja ő magától is. :D

Mindig azzal kezdi, hogy mindenemet szereti, az egész lényemet, úgy ahogy vagyok. Aztán részletezi elég hosszan részekre bontva. :)

Persze ez nem történik meg napi rendszerességgel, de időnként elmondja, és nekem nagyon jólesik! :)


22/L

2011. aug. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!