Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz 28 éves egyedülálló...

Gáz 28 éves egyedülálló nőként albérletbe mennem?

Figyelt kérdés
Anyu szerint hülye vagyok, hogy elköltök sok pénzt rá. De vidékről sok idő a bejárás ( 5 óra összesen kb) és nem is olyan jó a hangulat otthon jóideje, állandó a balhé. Hogy lesz így saját lakásom? De ha otthon maradok, idegesség van és nincs semmi időm munka és utazás mellett semmire. + önállótlannak érzem magam.
2009. ápr. 18. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is ezt tenném. Gondolj arra, hogy így kapsz napi 5 órát pluszban, amit magadra fordíthatsz, meg jó adag nyugalmat mellé. Szerintem bizonyos koron túl nem egészséges a szülőkkel együtt élni.
2009. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi gáz, én is ezt tenném a helyedben.

nagyon sokan élnek albérletben, még olyanok is, akiknek már régóta családja van. nincs ebben semmi különönös!

2009. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed ha elköltözöl. Szerintem túlságosan is adsz anyud véleményére. Ő csak azért mondja, hogy ne menj mert nem akar egyedül maradni. Nálunk is eljátszotta, de már nem bírtam főleg apám miatt inkább az albérlet.
2009. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!! Sőőt, eszméletlen jó. DE arra figyelj, hogy ha nincs megfelelő fizetésed akkor ne vágj bele egyelőre ha Budapestre akarsz kölözni, nem olcsó még egy szoba sem. Arról nem is beszélve, ha TE nem pakolod tele a hütőt akkor senki nem fogja helyetted. Jól gondold meg, bár az is tény, hogy semmi sem pótolja azt az érzést amikor hazaérsz, veszel egy forró fürdőt és jól érzed magad..és persze azt viszel fel, akit akarsz:P
2009. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem jól teszed, ha elmész albérletbe. Szó se róla nem mindegy, hogy rengeteg időt megspórolnál az utazással. De én ettől függetlenül is azt gondolom, hogy itt az ideje, hogy egy kicsit önállósodj. A nőknek kifejezetten fontos szokott lenni a saját otthon (akkor is ha nem annyira saját, hanem albérlet), ami az ő kis birodalma, minden úgy van, ahogy ő szeretné. Persze nem mindenki vágyik erre, de azt gondolom ennyi idősen jót fog tenni neked. Talán eleinte kicsit furcsa lesz, de jó is ám a szülőktől külön élni, hidd el és nem kell ahhoz rosszban lenni a szülőkkel, hogy az ember önálló életre vágyjon. Megfelelő albérletet találni pedig tényleg nem egyszerű -de nem lehetetlen. Mindenképp azt ajánlom, hogy próbálj ismerősöknél érdeklődni, ugyanis sokkal olcsóbban kifoghatsz egy albérletet, mint hirdetés útján. Legallábbis nekem anno így sikerült.
2009. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, vágj bele! Lehet, hogy több pénz, viszont 28 évesen már itt az ideje, hogy kialakítsd a saját fészked. Sokkal gyorsabban önállónak fogod érezni magad, egészen másfajta élet. Arról nem is beszélve, hogy egy párkapcsolatot is könnyebben alakítasz ki, ha van hová mennetek, ahol kettesben lehettek, a család figyelő szemei nélkül.
2009. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, hogy önállósítod magad.

Én azonban azt ajánlom, hogy keress valakit magad mellé...

Párban sokkal jobb.

2009. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!