Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum soha nem ad házimunkát,...

Anyum soha nem ad házimunkát, és nagyon dühít. (? )

Figyelt kérdés

Ha megkérem, hogy hadd süssek-főzzek valamit, takarítsak vagy amit éppenséggel köll, mindég elhajt. Pedig már 19 vagyok, és így, ha nem gyakorlom, soha semmiben nem leszek ügyes.


Ha anyu nincs itthon, és magamtól elmosogatok vagy fölporszívózok, annak megörül, de ő soha semmilyen munkát se adna magától.


2011. aug. 4. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És mi a probléma? Csináld akkor, amikor nincs otthon, és figyeld, hogy ő mit hogyan csinál amikor csinálja.
2011. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyere el hozzánk, majd én adok neked házimunkát,van nagy kert meg három imádnivaló gyerek,mindig akad valami tenni való:)

Viccet félre téve:akkor ne kérdezd meg,csináld magadtól, amit gondolsz,hisz akkor is megcsinálod mikor nincs otthon, ha otthon van, ugyanígy csináld meg akkor is!

2011. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint tied a terep, hiszen dolgozik. TEhat barmit megtudsz csinalni, s igy oromet is szerzel a mamadnak. Nem kell megijedni semmitol, tehat fozni is tanulhatsz, hiszen a gyakorlat teszi az embert!

A netten pl. nagyon jo recepteket talalsz!

2011. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Magadtól is kell,hogy meglásd,hogy mit kell segíteni.

Gondolom,ha otthon van,akkor se veszi ki a kezedből a porszívót,mosogató szivacsot..stb.

A szobádat már alapból neked kellene takarítani.

2011. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

remélem csak elírtad a köll szót.


azért mert nem parancsol attól még ott lehetsz ha főz. Hidd el úgy is sokat lehet tanulni. Szerintem csak a sütést és főzést kell tanulni, a többinek ( mosogatás, takarítás) meg örülj hogy nem kell, lesz még elég időd amikor ezt kell csinálnod , ezt tanulni nem kell.

2011. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
cuki házias csaj lehetsz, ha szép vagy akkor te vagy a főnyeremény:DDD
2011. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi minden választ, aranyosak vagytok!


Mi a baj a "köll" szóval?

2011. aug. 4. 12:41
 8/17 A kérdező kommentje:

"Gondolom,ha otthon van,akkor se veszi ki a kezedből a porszívót,mosogató szivacsot..stb."


Ez igaz, de bosszantja, mivel szerinte ő is el tud végezni mindent egyedül, én inkább olvassak vagy menjek el megnézni a nagyanyámat.

2011. aug. 4. 12:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Főnyeremény lennék?! Ez hízelgő. :)
2011. aug. 4. 12:48
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

12:39 vagyok, én se értem mi a baj a KÖLL szóval, kicst parasztos, és akkor mivan? egy csaj nem használhatja? Felénk is szokták használni, meg a vót, gyüssz szvakat is.


16/F

2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!