Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osztjátok fel a házimun...

Hogyan osztjátok fel a házimunkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Párom: mosogat, felsöpör-felmos, kitereget

Én: mosógépbe bepakolok, kézzel mosok, rendet rakok, portalanítok, főzök

De ez nincs szigorúan felosztva. Ha hétvégén valamelyikünk előbb kel és unatkozik akkor takarítgat, ha úgy van kedve. :) És van olyan is, amit közösen csinálunk.

23N és 29F

2011. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Mivel én csak tanulok, a nagyja házimunkát én csinálom.Párom van,hogy este 8-9körül ér haza,főállás+maszek,nezéz fizikai munka.

Hétköznap főzök,elmosogatok,néha mosok. szombaton szoktam megkérni,hogy a szobában pakoljon össze és porszívózzon fel,olyankor mindig morog,mert utálja csinálni. én alapból rendetlen vagyok,ahova lépek lom terem,de az elmúlt fél évben sokat javultam.szóval szombaton ő összeszedi a szennyest,elpakolja a pár kacatot amit szétszórtunk a kanapén,én addig megfőzök,kipucolom a konyhát meg a fürdőt,a végén pedig ő felporszívózza a szobát meg az előszobát. hétközben a muszájnál többet nem csinálok.Az első évünkben még ennyit se csináltunk,csak mikor jött a főbérlő,akkor takarítottunk ki gyorsan.Lassan 3 éve élünk együtt.

18L & 31F

2011. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!