Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mire vélni ezt a...

Nem tudom mire vélni ezt a viselkedést, szerintetek? A többi lenn.

Figyelt kérdés
A sógoromról van szó.10 év van köztünk.Régebben is mindig megtaláltuk a hangot,de nem beszélgettünk sosem sokat.Viszont tavaly óta azt veszem észre,mintha a sógorom felesége féltékeny lenne.De csak viccesen csinálja.Nem tudom,de lehet,hogy tetszem a sógoromnak.Amikor megpusziljuk egymást,akkor mindig végigsimitja a kezemet,meg mostanában meg is szoritja,de nem úgy hogy fáj,hanem hogy úgy érezzem.Ezt nem tudom úgy leirni,érzelem lenne benne.Amikor voltam fodrásznál múltkor,akkor is megdicsérte vagy 2x is,hogy mennyire jól áll nekem.Aztán utána ezt fel is hozta a felesége,hogy 2x is megdicsért a férje.Amikor ha elmegyünk egymás mellett,rámmosolyog.Egy helyen dolgozunk ráadásul.Szeerintetek?Én nem akarok tőle semmit...
2010. aug. 6. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Talán csak szorosabb kapcsolatot akar, a neje meg alapból féltékeny, szörnyű amikor féltékeny valaki a másikra, isten mentsen engem is a féltékeny emberektől, megőrülök tőlük, szóval nem feltétlenül akar ő bármit, ezek még nem egyértelmű jelek rá. 21/N
2010. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát én inkább egyértelmű jelzésnek találom. A finom szorítások, ismerem, nem veszi észre rajtad kívül senki. Nem hiszem, hogy a feleségét akarná bosszantani, inkább erősebben vonzódik hozzád a kelleténél.

Én a helyében elbeszélgetnék vele, utalnék a jeleire, és tisztáznám a dolgot, mielőtt családi botrány lenne. Csak okosan, higgadtan. Ne feszítse addig a húrt, míg a neje esetleg meg is gyanusítja. Menj a gondok elé.

2010. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Mi honnan tudjuk, hogy mit akar?!
2010. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

igen,pont úgy van a kar megfogása,mint irtad,kedves 2.

nem akarok rákérdezni még,mert ha nem,akkor kicsit égés lenne.ezért tettem fel a kérdést.de ha nem irsz választ,akkor minek irsz ide,KEDVES 3.?

2010. aug. 6. 19:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Az előző választ irt,azt irta h kérdezz rá,ez egyértelmű válazs volt,néma gyereknek tudod...Amúgy szerintem is többet érez irántad,ezt meg kéne mindenképp beszélni mert családi botrányhoz vezethet,tapasztalat.
2010. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

De, írtam választ, mégpedig azt,hogy kérdezz rá.


Lehet,hogy akar valamit, de nem feltétlen férfi-nő közti viszonyra kell azonnal gondolni...

Amúgy nem lehet, hogy esetleg te bátorítod?!


A sógorod felesége nem a nővéred?! Vagy esetleg a te férjed testvére? Ezt most nem igazán értem...

2010. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
okés,csak nem értettem.Ő egyébként a férjem testvére.10 évvel idősebb.Én nem bátoritok senkit,csak mindig mindenkivel kedves és mosolygós vagyok.Ennyi.Senki alá nem adok lovat.
2010. aug. 6. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy félreérti...:( Vannak ilyenek.

Próbálj meg vele sokkal távolságtartóbb és ridegebb lenni. De lehet,hogy csak örül,hogy az öccsének ilyen bájos felesége van. :)

2010. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mi a férjemmel 5 éve vagyunk együtt,de csak az utóbbi 1 évben lett ilyen.és természetesen a névnapomon ő köszöntött fel legelőször.
2010. aug. 6. 20:14
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne bátorítsd! Viselkedj vele udvariasan, de hidegen. Ezek után ne jópofizz vele, és ne mosolyogj rá csak úgy. Ne beszélgess vele a munkahelyeden csak szakmai dolgokról. Ha családi összejövetel van, akkor is csak mások jelenlétében beszélgess vele.

Egyébként ne haragudj azért amit most írok, de tapasztalatból tudom, hogy a legtöbb nő már azt is szerelmi vallomásnak tekintette ha rámosolyogtam vagy előzékeny voltam vele, pedig nem akartam semmit, még csak nem is tetszettek. Hajlamosak vagytok a jelzések túlértékelésére. Épp ezért én újabban már nem "kedveskedem" a nőknek (kivétel a párom) mert nem bírom ha valaki azt hiszi bejön nekem, holott közben azt gondolom, hogy csúnya...

Bocs. Nyugodtan pontozzatok el.

25/F

2010. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!