Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az ciki, ha...

Mit gondoltok, az ciki, ha valaki 16-17 évesen elmegy az anyukájával/apukájával esetleg mindkét szülővel egyszerre moziba, meg kajálni?

Figyelt kérdés
Egy sorozatot nézek, és abban van, h a főszereplő srác ezt nagyon cikinek találja, h az anyjával kell moziba mennie, mert hogy nem tölt elég időt vele. Szerintem ez egyáltalán nem ciki, mondjuk a filmtől függ :D De egy aranyos vígjáték, vagy valami nem rossz anyukával sem :D Szóval, én szívesen megyek néha anyukámmal moziba, mondjuk ez nem sokszor folrdul elő, de azért jó vele is elmenni valahová.
2011. aug. 28. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, lány és a szüleimmel járok rock koncertekre. Van amikor mindkettővel, valamikor anyával. Ciki nem ciki ez van. Elég késői gyerek vagyok, már majdnem az 50-et ütik mindketten de jó fejek és jól érzem magam velük.
2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Aki cikinek tartja olyan, mintha szégyellné a szüleit.

Hidd el, egyszer eljöhet majd az idő, mikor bármit megadna az ember, ha még egyszer valahova elmehetne a szüleivel.

2011. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Harry Pottert, Narniát is néztem már anyával meg az öcsémmel. Nem éreztem cikinek. Most is mennék, de már nem akar velünk jönni.. Mindegy.
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!